Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Célszerű most beoltatni magam...

Célszerű most beoltatni magam vagy érdemes arra várni, hogy majd megszűnik a megkülönböztetés oltott és oltatlan között?

Figyelt kérdés
Alapesetben nem oltatnék, de ha emiatt nem mehetek sehova, az nem jó. Kezd megtörni az ellenállásom és engedek a zsarolásnak

2021. ápr. 28. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Oltass.
2021. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Ne hagyda magad, pont erre mennek rá, hogy mindenki belemenjen ebbe a játékba.
2021. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

Alapvetően téves a hozzáállás. Megkülönböztetés ellen úgy lépek fel, hogy eltakarítom a megkülönböztetőt. Fertőzés ellen fegyelmezettséggel védekezem. De mivel társas lény vagyok, és a többiek zöme erre képtelen, ezért más eszközt keresek. Az oltást éppen erre találták ki.

Nem a megkülönböztetés miatt oltatom be magam, hanem mert rühellek beteg lenni. Pláne utálnék meghalni. Ilyen egyszerű.


A "sehová se mehetek" egy röhej. Kocsmába azért nem mentem, mert zárva volt. Hangversenyre is pont emiatt nem mentem. Egyébként akkor és oda mentem, amit magamnak fontosnak tartottam.

2021. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Ne azért oltasd magad, hanem a betegség megelőzése miatt. Én leszarom a kártyát, de oltattam.
2021. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
"Fertőzés ellen fegyelmezettséggel védekezem. De mivel társas lény vagyok, és a többiek zöme erre képtelen, ezért más eszközt keresek. Az oltást éppen erre találták ki." Ha beoltataod maagd, akkor is ugyanugy elkaphatod ill. továbbadhatod a koronavírust.
2021. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én alapból nem gondolom azt, hogy beteg lennék vagy meghalnék egy kis nátha miatt. Influenza ellen sem oltattam be magam soha. Annyira nem foglalkoztam ezekkel, hogy azt se tudtam, hogy mások évente oltatják magukat influenza ellen.. Mondjuk gyerekkoromban voltam utoljára beteg, szóval felesleges is lett volna
2021. ápr. 28. 16:48
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha el is kapom, akkor is a legnagyobb esély, hogy lábon kihordom, szóval nem emiatt oltatok. A régi életemet akarom csak visszakapni.
2021. ápr. 28. 16:49
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Egyrészt mert az oltás veszélyesebb, mint a covid. Másrészt mert 1-2 héten belül úgyis kitalálják, hogy itt a nemlétező indiai mutáns, amire nem hatnak a vakcinák, és ennek ürügyén ismét bevezetik az egész napos kijárási tilalmat (az oltottaknak is).
2021. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Várni kell. Minden csoda három napig tart.
2021. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

"Ha beoltataod maagd, akkor is ugyanugy elkaphatod ill. továbbadhatod a koronavírust."


Oltásellenes birkák, miért hazudtok nonstop? Nem, ez nem így van, hazugság. Lehet, hogy még decemberben így spekuláltak a tudósok és ti akkor olvashattatok ilyesmit, de azóta lefolyt némi víz a Jangcén.


Mondjátok szépen lassan utánam: "Nem, az oltottak NEM tudnak ugyanannyira fertőzni".


[link]


[link]

2021. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!