Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi játszódik le a fejükben...

Mi játszódik le a fejükben azoknak akik fiatalon 40 év alatt oltatják magukat egy 99,98% gyógyulási arányú vírus ellen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 08:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%

Az, hogy egy 32 éves ismerősöm maradandó tüdőkárosodást kapott és soha többé nem tud sportolni. Örül, ha az emeletre feljut lift nélkül... Egy barátnőmnek meg csomókban hullott a haja utána. Nem értem, hogy miért csak a halálozással jön mindenki, mert vannak szövődményei is, amik nem viccesek és ezekhez kórházba sem kell kerülni.


Ezen felül menni akarok éttermekbe, kultúrális eseményekre és külföldre. Tisztában vagyok azzal, hogy ezek nélkül is lehet élni, de nekem elég volt bezárva egy év, ahol azért is csúnyán néznek rád sokan, hogy kimész a szabadba sétálni. Jelenleg ez a szabadulás kulcsa. Nem azt mondom, hogy ez jó, hanem azt, hogy nem látom a népfelkelést a dolog ellen, szóval ez lesz.

2021. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

Ha a 40 ev alatt beoltatod magad es vedett leszel igen nagy esellyel nem kerulsz korhazba es nem terheled le az ellatorendszert. Igy nem ezrek lesznek korhazban es egy orvosra es noverre nem 10bezeg jut hanem kevesebb.


Igy az ellatas minosege jobb lesz es tobben elik tul.

2021. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
27%

Például az, hogy lassan a védettségi igazolvány kilépőkártya lesz a kertkapun, és nem látszik a dolog vége. Valószínűleg ősszel egy újabb hullám söpör végig a be nem oltottakon.


Nem rajongok az oltásért, de olyan szinten rákényszerítenek már, hogy eljött az a pont, amikor már nincs értelme kivárni vagy ellenállni.

2021. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

13. "Nem rajongok az oltásért, de olyan szinten rákényszerítenek már, hogy eljött az a pont, amikor már nincs értelme kivárni vagy ellenállni."


Szerintem van értelme.Én soha nem fogom beoltatni magam.

2021. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

#14

Ez egyéni mérlegelés kérdése. Én kivártam, ameddig célszerű volt, aztán végignéztem az előnyöket-hátrányokat, és ez alapján hoztam döntést.


A média riogatása például soha nem érdekelt.

2021. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

ma 09:26


Jó tespedést otthon a következő 3-4 évben

2021. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
16. Köszönöm szépen.
2021. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%
El akarunk járni edzeni, nyaralni, bulizni. Semmi más, csak a zsarolás.
2021. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Após kb 50 évesen elkapta. Kb 1 hétig fetrengett. Azota ugyanúgy 50km-eket bringazik es köszöni jól van. Anyósnak 1 napig fájt a feje. Ennyi.

Van akire szarabbul hat. Aki igy érzi nyugodtan oltassson. Aki ellenkezőleg, azt hagyjak beken.


Azert szar dolog, hogy politikat krealtak ebbol a dologbol is.

2021. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem mindenki csak magára gondol.
2021. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!