Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogjátok utolérni...

Mikor fogjátok utolérni tollasodásban ezt az embert, hacsak 5 kiló krumplit és egy Erzsébet-utalványt tehettek félre 4 évenként?

Figyelt kérdés

"Fantasztikus kilátásban gyönyörködhet Mészáros Lőrinc és Várkonyi Andrea új budai otthonukból"


[link]



2021. máj. 1. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Nem akarom utolérni, mert nem vagyok irigy.
Utol akarom érni, mert irigy vagyok.
Nem lennék a helyében!
Más, leírom!
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Tessék. Itt egy jó program, hogy ne lehessen illegálisan meggazdagodni.

Ha nem illegálisan szerzett vagyont, akkor nem érdekel. Ha a mi pénzünkből gazdagodott meg, akkor igen. Sajnos szerintem az ellenzéknek sem az a célja, hogy átlátható és független rendszerek legyenek, hanem hogy az ő csókosaik üljenek a trónon.

2021. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan adottságaid lennének,te is gyönyörködhetnél.
2021. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es!

Milyen adottságokra gondolsz?

2021. máj. 1. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel, egyúttal nem lennék a helyükben, ahányan utálják most ML-t.

Nekünk is van egy kis kerti tavunk halakkal, a közelben erdő, csicseregnek a madarak. A kertünkben harkály, szajkó, szarka, feketerigó, többfajta cinege is rendszeres látogató, néha zöld küllőt is látok. A teraszunkról gyönyörű naplementéket szoktam látni, és jó a levegő. Ennél többre nem is vágyom, már ami a lakóhelyemet illeti.

2021. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!