Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is mélyen elítélen...

Szerintetek is mélyen elítélendő a jelenlegi helyzetben az védettségi igazolvány diszkrimináció?

Figyelt kérdés

Egy olyan vírusról van szó, aminek az eredete, a szándéka sőt még a léte is kérdéses. Bizony még mindig vannak olyan emberek akik nem tapasztaltak semmit a környezetükben. Kérdéses az is, hogy a természet vagy emberek állították elő. Kérdéses, hogy mi céllal. Alig több mint fél év alatt gyártottak ellene vakcinát, amikor legalább 5 év egy vakcina kifejlesztése. Vajon, hogyan lehetséges ez? Milyen mellékhatásai lehetnek 5 év múlva?

Amíg ilyen sok a kérdőjel, amíg semmi nem ismert, amíg rejtélyes új mutációk jelennek meg amik - "könnyen kijátszhatják"=szart sem érnek ellenük -, a jelenlegi vakcinák, miért akarják kvázi kötelezővé tenni az oltást?

Nem az oltással van baj, hanem a sok-sok kérdőjellel. Aki nem akarja kitenni ilyen veszélynek magát, miért kell lekorlátozni és diszkriminálni, mint a zsidókat a 2. vh német birodalomban?



2021. máj. 2. 18:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%

"Legalább 5 év egy vakcina kifejlesztése"


Én elhiszem neked, csak dobj már egy phd másolatot a virológia doktoridról, mert gondolom van, nem pedig az interneten lettél molekuláris és elméleti virológia szakértő.

2021. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 Nemo4 ***** válasza:
54%
Az Orbán-féle védettségi igazolás többszörösen diszkriminativ. Először azért mert már az első oltás után jár ami nem valós helyzetet tükröz, másodszor azért mert megkülönbözteti az embereket egymástól miközben szabadon választott az oltás. Végül harmadszor azért diszkriminativ, mert ezzel szemben nem fogadja el az EU-s oltási igazolást, ráadásúl úgy, hogy azzal a magyar idenegforgalomnak továbbra is kampó !
2021. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
Oltás után, bank kártyát adnának, fejenként 2 milla, összedobják Mészáros és társai, van ott zseton. Később majd úgyis vissza.....k. Már mindenki oltva lenne, és nem esnénk egymásnak.
2021. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
9%

#22!


Ne nyomd fullba a kretént!


1. Semmi köze a diszkriminációhoz annak, hogy mikor érkezik meg a kártya. Én pár nappal a második oltásom előtt kaptam meg és legjobb esetben is 8-9 nappal az első oltás után érkezik. Viszont már addigra is sokkal védettebb vagy, mint az első oltás előtt.

De a lényeg, hogy ennek semmi köze a diszkriminációhoz.


2. Éppen azért nem diszkriminatív, mert szabadon döntöttél, szabadon döntesz. Arról pl. nem tehetsz, hogy milyen a bőrszíned. A te logikád alapján az nem lenne diszkrimináció, ha a bőrszíned alapján különböztetnek meg, mert arról nem dönthettél szabadon.


3. Az EU még semmilyen oltási igazolást nem fogad el, mert jelenleg csak tervezet van. Az oltási igazolványon nem szerepel a vakcina. Tehát ez alapján az EU nem diszkriminálhat, hiszen diszkriminálná azokat is, akik az EU gazdasági érdekeinek megfelelő vakcinával lettek beoltva.

2021. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
78%

Volt nemrég (bő egy hónapja) egy Nemzeti Konzultáció.


Gyakorlatilag az volt a kérdést, hogy a járvány végén legyen-e nyitás vagy az oltások előrehaladtával hamarabb, fokozatosan legyen nyitás.


A válaszadók 88%-a a fokozatos nyitásra szavazott.


"A válaszadók 65%-a arra szavazott, hogy a védettségi igazolással rendelkezők felmentést kapjanak a korlátozások alól.


A kormány pontosan azt csinálja, amit a választók jelentős többsége szeretett volna. Ezt hívják demokráciának."


Na nehogy már ez legyen a demokrácia!


Nem népszavazás volt,a kérdések pont úgy voltak megfogalmazva h nem voltak valós konzultációra alkalmasak.


És mellesleg hányan küldték vissza és abból hányan vannak a 65%-ban?


Pár százezer ember csak összesen...

2021. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

#25!


Ez egyanaz a kretán érvelés, amit egy ideje minden választás után előad az ellenzék: "A többség nem a Fideszre szavazott." OMG!

Csak a választók többsége.

Akik nem szavaztak, azok nem szavaztak. Vagy nincs véleményük, vagy nagyon hasonló az eloszlás.

Az a párszázezer majdnem félmillió.

Akinek nincs véleménye, annak a véleményét nem lehet figyelembe venni.

2021. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
78%

"Akinek nincs véleménye, annak a véleményét nem lehet figyelembe venni.


Olvastad a kérdéseket?mivel én igen,és azokra nem lehetett csak egy módon válaszolni és ezért ment a kukába.


És attól h a fideszeseknek nem megy az általános iskolai matek arról nem én tehetek


Elfelejthetnétek azt h a hallgatás beleegyezés,hát rohadtul nem az .attól h hülyékkel nem állok le vitatkozni az nem jelenti azt h egyetértek vele

2021. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
66%

27


Szerinted az a demokrácia, hogy van egy maximum 30%-os "tömeg", aki nem oltattja magát, és az ő akaratuk érvényesüljön?


Az lenne a demokrácia? Nyitást akartatok, itt van! Feltételekkel! Hangos kisebbségként azt akarjátok, hogy minden úgy legyen, ahogy ti akarjátok. Ez nem működik. Közösségben éltek, a közösség érdekeit számontartva, abba beilleszkedve lehet működni. Ha nem akartok a közösség értékrendje szerint működni, akkor vonjátok ki magatokat a közösségből. A jót akarjátok, a "rosszat" nem. Te nem oltatod magad, oké, nem kötelező. De akkor nem kell a közelünkbe sem jönni. Ez ennyire egyszerű! Semmit sem tesztek a nyájimmunitásért, miért kéne a nyájnak egyáltalán befogadni titeket?

2021. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
27es a farkas nem harcol azért, hogy bekerüljön a nyájadba, a 30% meg kicsit sántít jó az egyenlőre 55%- nak Persze te a gyerekeknek is a 6 hónapos babába is belenyomnád, csak biztonságban legyél.Áruld el mi az a nagyon fene jó amit akarunk?Amiért a nyájadba szeretnénk lenni? Már a covid előtt is csapnivaló orvosi ellátás! A kátyús utak? Már költök maszek orvos, autószerelő. A magas adó? Deviza kölcsön.?Infláció, értéktelen forint. korrupció mindenhol. Rendőrök apró szabályszegésekért minket büntetnek. Miközben falvakban a cigányok kitúrják, a magyarokat, időseket vernek,vagy ép ölnek meg. Ja már tudom mi a nagyon jó van felcsúton stadion, védettségi kártya, mehetek szurkolni. Mi az a fene jó amit kapunk ?Áruld már el had örüljek neki én is.
2021. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
29 es vagyok 28 asnak szántam az előzőt
2021. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!