Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is mélyen elítélen...

Szerintetek is mélyen elítélendő a jelenlegi helyzetben az védettségi igazolvány diszkrimináció?

Figyelt kérdés

Egy olyan vírusról van szó, aminek az eredete, a szándéka sőt még a léte is kérdéses. Bizony még mindig vannak olyan emberek akik nem tapasztaltak semmit a környezetükben. Kérdéses az is, hogy a természet vagy emberek állították elő. Kérdéses, hogy mi céllal. Alig több mint fél év alatt gyártottak ellene vakcinát, amikor legalább 5 év egy vakcina kifejlesztése. Vajon, hogyan lehetséges ez? Milyen mellékhatásai lehetnek 5 év múlva?

Amíg ilyen sok a kérdőjel, amíg semmi nem ismert, amíg rejtélyes új mutációk jelennek meg amik - "könnyen kijátszhatják"=szart sem érnek ellenük -, a jelenlegi vakcinák, miért akarják kvázi kötelezővé tenni az oltást?

Nem az oltással van baj, hanem a sok-sok kérdőjellel. Aki nem akarja kitenni ilyen veszélynek magát, miért kell lekorlátozni és diszkriminálni, mint a zsidókat a 2. vh német birodalomban?



2021. máj. 2. 18:21
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%

"Olvastad a kérdéseket?mivel én igen,és azokra nem lehetett csak egy módon válaszolni és ezért ment a kukába."


Jaj, de szépen lebuktattad magad! :)

Értem én, hogy megírta a 444 és elmondta a Klub radio, hogy csak egy módon lehetett kitölteni és ezt most itt visszaböfögöd. Csak az egyik probléma, hogy ez nem igaz.

Való igaz, hogy a Nemzeti Konzultációban nem volt olyan opció, hogy szarok mindenkire. Pont' a hozzád hasonló szerény képességű fotel-forradalmároknak próbálta elmagyarázni, hogy két lehetséges út van:

1. Megvárjuk lezárva a járvány végét,

2. Oltunk és akkor lehet fokozatosan nyitni.

Miért kezdtem a válaszomat a 444-gyel? Mert te nem olvastad a kérdéseket. Hiszen akkor tudtad volna, hogy nem dobhattál semmit sem a kukába, hiszen ez online volt.


"És attól h a fideszeseknek nem megy az általános iskolai matek arról nem én tehetek"

Mondod ezt úgy, hogy ebben az egy mondatotban annyi helyesírási hiba van, amire én általánosban egyest kaptam volna.

És ez a nagyképű fikázásod semmihez sem kapcsolódik.

[link]



"Elfelejthetnétek azt h a hallgatás beleegyezés,hát rohadtul nem az .attól h hülyékkel nem állok le vitatkozni az nem jelenti azt h egyetértek vele"

[link]

Nem tudom eldönteni, hogy szándékosan beszélsz másról, tehát gyakorlatilag hazudsz vagy teljesen alaptalanul van ilyan nagy pofád, hiszen nem is érted, mit írtam.

Senki nem mondta, hogy a hallgatás beleegyezés.. Ja, várj! Ilyet éppen a ballibberek állítanak kb. 12 éve. Aki nem szavazott, az szerintük mind rájuk szavazott volna.

Mindig nyomattátok azt a szöveget, hogy csak azért nyert a Fidesz, mert alacsony volt a részvétel. Aztán magas részvételnél is ők nyertek.

2021. máj. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem a "nem oltatom be magam, mert nem tudom mi van benne" szövegű IQ bajnokok a kedvenceim. Gondolom ők annyira okosak, hogy a dohánytermékekben, amit elszívnak (már aki), meg a feldogozott élelmiszerekben amit megesznek, pontosan tudják, hogy mi van. De az nem probléma...."


[link]


Csak, hogy stílszerűen a saját érveiteket fordítsam ellenetek.

2021. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
49%
42 én nem iszok nem dohányzom, és igenis fontos mit eszek. Egyszerű lehetőleg feldolgozatlan élelmiszerek, amiben vitaminok rostok ásványi anyagok vannak.Próbálok egészséges maradni,53 évesen és egy oltás ami így megosztja a társadalmat orvosokat, kötelezővé se tették nem véletlen, had döntsem el én belém nyomják vagy ne. Egyébként regisztráltam, de pont egy második haláleset történt, egy kismama 3 nappal az oltás után.Iskolában 40 éve 50 gyerek 50 maradt oltások után, és még csak a feje se fájt senkinek, pedig jó sok oltás volt. itt meg fiatal 25 évesek felkelni se tudnak utána.
2021. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi van benne, de azt látom mit okoz, semmivel nem tűnik jobbnak. Szédülés láz hányás kiütések halál. Csak ezt nem nyomják 24 órában. 1 éve senki nem halt meg rákban szívbetegségben, csak covidban. Pedig 2019 ben 90000 ember halt meg ezekben a betegségekben.Most csak covidban szabad meghalni, más betegséged nem lehet, ha van is, orvosi ellátás egy éve megszünt
2021. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Aztán jön a hü,,e duma az oltottak áldozatot hoznak a társadalomért, jó hogy nem hősök, értem ne hozzanak. És a kormány idáig is le....a az emberek egészségét, most hű de fontos. Zárják be a dohányboltokat tiltsák be évi 60000 ember halálát okozzák. Ja hogy 1 doboz cigi árának 80% az államé-az más akkor nem számít. Magukkal törődtek, meg a sógor komával.Orvoshoz is csak maszekhoz mehettem idáig is az állami egy sintértelep. még emberként se bánnak az emberrel, csak ha megy kenőpénz
2021. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Csak a gyakorin több embernek halt meg ismerőse covid oltás után, mint magában a betegségben. Hogy van ez?

Ha meg az oltatlanok kérdezed ők arról beszélnek, hogy 1 embert se ismernek aki beteg volt.

Itt már csak a Hihetetlen magazin tudja kideríteni az igazságot.

2021. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!