Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki szerint nem...

Van olyan aki szerint nem létezik covid?

Figyelt kérdés
Sokan írták magyar FB-on is még az év elején, hogy a koronavírus egy kitaláció. Csak egy influenza van, amit felfújnak. Most ugye sok halálos áldozatot szed, így a vírustagadók is szerencsére meg tudnak győződni ostobaságukról. Van aki még most is kétkedig a covidba?

2021. máj. 4. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Igen. Nem létezik koronavírus, az csak egy influenza vagy nátha
Nem.Létezik covid
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha létezne már tudnánk róla, de egy év leforgása alatt még nem sikerült olyat találni aki ezzel fertőződött volna.
2021. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Én ismerek olyat aki a mai napig tagadja a létezését.

Azt állítja hogy a politikusok ezzel akarják a népet elszoktatni a liberalizmustó, és megölni a magánvállalkozásokat.

Ez nyílván nincs így, az hogy a covid létezik egy tény.

Nem értettem/értek egyet a kijárási korlátozásokkal én se, sose féltem a covidtól, nem mostam többet kezet, jártam közösségbe az egész járványidőszak alatt, de valahogy csak nem sikerült elkapnom...

Ennek ellenére az orvos ismerőseim beszámolói alapján tényleg rohadt nagy gáz volt márciusban és április elején, mondták hogy napi 20(!) órákat dolgoztak és a folyosókon feküdtek a betegek. Szóval szerintem létezik, nyílván valamelyest fel van fújva de ez az emberiség kb 30%-ára valóban veszélyt jelentő vírus.

Én nem félek tőle és soha nem is fogok. Azért oltattam be magamat hogy a munkahelyen ne kelljen maszkot hordani, egyáltalán nem félek attól hogy 5 év múlva rákot kapok tőle (amúgy Szputnyikot kaptam).

2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
#1 Van 153594320 a világban. Magyarországon pedig 784837 fő
2021. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Tagadhatatlan, hogy létezik, nekünk már 2019 decembere előtt is volt covink.

[link]

2021. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Még Dr Gődény szerint is létezik.
2021. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

#5

Dr. Gődény nem létezik.

2021. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

"1 Van 153594320 a világban. Magyarországon pedig 784837 fő"


És ebből egyet sem tudsz mutatni. Tehát innentől nagyon hihető a sztorid. :D

2021. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Amikor tavaly tavasszal jöttek a megdöbbentő hírek és képek a bergamoi kórházból, akkor egy ilyen internetes vitában le lettem ugatva, hogy én elhiszem, amit az index (a régi index, ami ma a telex szerkesztősége) közöl. Szóval még egy liberális-független, egyesek szerint ellenzéki híroldal sem volt meggyőző némelyeknek.

Én ott feladtam....

2021. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Magadnak is ellentmondasz. Ha nem létezik koronavírus, akkor az nem egy influenza vagy nátha, hanem semmi. Egyébként létezik, és egy náthával egyenértékű. Csak a pánikkeltés és egyes intézkedések csinálnak belőle nagyobb bajt.
2021. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem mindegy a létezése, úgyis olyan az ember, a hitéhez keres megerősítéseket. Borzasztóan könnyű félelmet kelteni az emberekben; bizalmat meg iszonyatosan nehéz. Nem is a vírussal harcolunk, hanem a félelemmel, az érzéseinkkel. Azt állítani, hogy nem létezik ez a vírus, egyetlen motivációja van: A csontba vágó félelem... inkább rettegés elkerülése.
2021. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!