Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is az egyetlen...

Szerintetek is az egyetlen igazi értékeket közvetítő, hiteles párt az a Mi Hazánk?

Figyelt kérdés
Fidesz, DK nem kell magyarázni. Jobbik- jobboldali radikális pártból csináltak egy baloldali pártot, igaza volt Vonának a Jobbik balról előzi a DK-t. A Jobbik az összes értékét feladta és szembefordult velük, összállt Gyurcsánnyal, sőt Gyurcsánynak behódolt. Milyen ember és milyen párt az ilyen de komolyan? Hányni lehetne az ilyenektől. Szóval a lényeg, hogy az egyetlen őszinte párt a Mi Hazánk, és annak politikusai, akik megmaradtak a józan ész talaján, és megmaradtak nemzeti politikusoknak.

2021. máj. 4. 22:20
1 2 3 4 5 6
 21/55 Alex Fly ***** válasza:
58%

@19: amihazánk hitelességéről talán nem kell többet monda i, mint hogy még most is ott ülnek a Parlamentben azok a képviselői, akiknek ott semmi keresnivalójuk és senki nem szavazott arra, hogy ott legyenek. A szerintük áruló Jobbik azért arra jó volt, hogy annak a listájáról bekerülve élősködhessenek rajtunk.

Hitelességrő vagy becsületről akkor beszélhetnénk, ha a pártből való kilépéssel lemondtak volna a párt mandátumáról a listán utánuk következő jelölt javára és addig nem politizálnak a Parlamentben, amíg be nem kerülnek oda saját jogon. De addig ők azok, akik elárulták a szavazóikat és azt a pártot, amelyik oda juttatta őket, hogy most mindenhol keresztbe tehetnek nekik...

2021. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
73%

Jobboldali liberálisként kiráz a hideg a Mi Hazánktól.

Fogalmam sincs, miként váltak ki a Jobbikból, és kinek a malmára hajtják a vizet, de elég volt megnézni egy-egy másfél órás vitát Dúró Dórával és Torockaival... Ostoba, szélsőséges, gyűlöletkeltő emberek. Nyilván joguk van a véleményükhöz, de nem tudom elképzelni, hogy értelmes emberek is szavaznak rájuk.

2021. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
77%

Így van Alex: ha ezek tisztességes emberek lennének (a könyvdaráló Dúró, meg a futóbolond Volner stb.), akkor amikor elárulták a Jobbikot, vissza kellett volna adniuk a mandátumot azoknak, akik a szavazatokat kapták - a Jobbik listán a következőknek!

Ezzel szemben idegen tollakkal ékeskednek ezek a megélhetésiek, és úgy jártatják a szájukat, mint ha bármire bármilyen felhatalmazásuk lenne!

2021. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
48%
A Mi Hazánk az egyetlen HITELES párt. A többiek mind eltértek az elveiltől. A programról már lehetne vitatkozni, de ez tény.
2021. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
72%

" A többiek mind eltértek az elveiltől."

Nincsenek elvek!

Érdekek vannak!!!

Ez a TÉNY!

2021. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
43%

#25 A két nagy pártkoalíció Orbán és Gyurcsány vezetésével tényleg (legtöbbször külföldi) érdekeket képviselnek.

A Mi Hazánk pedig a magyarok érdekeit próbálja képviselni még akkor is, ha nem jutnak kormányra.

Én egyszer sem csalódtam bennük.

Az a te magánügyed, hogy kire szavazol, de nagyon sok ember a Mi Hazánk értékeivel ért egyet. Egyébként már nagyon ráférne egy vérfrissítés a magyar politikára, és jó lenne, ha ezt nem a Kétfarkú Kutyapárt hozza el. A Mi Hazánk az egyetlen bejutásra esélyes ilyen párt. Ez van. Ők nem tértek el az alapító nyilatkozatról, mind pl. a Fidesz, aki liberálisból polgári abból jobboldali, majd populista párt lett. Vagy a Jobbik, aki nemzeti radikálisból centrista párt lett.

2021. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
49%

Az a te magánügyed, hogy hogy vélekedsz a Mi Hazánkról, de ne várd el, hogy itt mindenki összepisilje magát Toroczkaitól!

Én még nem éreztem hogy a Mi Hazánk engem, mint magyart képviselt volna!

Soha nem hallottam, hogy bárhol felszólalt volna a magyar kisemberek szégyenteljes helyzete ellen, a rablás, a túladóztatás stb. stb. ellen.

De ha meg is tette: túrót sem ért!

Elveszett szavazat az MH-é - ráadásul tele a hócipőm ezzel a nemzetieskedő, magyarkodó szólamokkal, a végére Csurka is begolyózott.

Európa közepén kellene egy nyitott nemzeti állam, de a Mi Hazánk átesett a ló túloldalára!

Most Orbán eltakarítása lesz a nemzeti tett, és ha ebben nem vesz részt a Mi Hazánk, akkor csak üres frázis a "programjuk"!

2021. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
69%

#27 Nem attól lesz valaki ellenzéki, hogy egy listán van Gyurcsánnyal...

Majd az emberek 2022-ben döntenek arról, hogy melyik listáról hány képviselőt juttatnak be.

Azt megértem, hogy furcsa, hogy van egy nemzeti érdekeket képviselő párt, de mi ezzel a baj?

2021. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 Alex Fly ***** válasza:
23%

@28: pontosabban van egy párt, amelynek tagjai minden felhatalmazás nélkül ott ülnek a parlamentben és azt állítják magukról, hogy a nemzet érdekeit képviselik miközben még azokat sem hajlandóak, akiknek a szavazatával bitorolják a mandátumokat.

Tényleg, mi lenne ezzel a baj?

2021. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
50%

"Nem attól lesz valaki ellenzéki, hogy egy listán van Gyurcsánnyal..."

Hát ez az!

Marhára nem hiányzik még egy gittegylet - még egy fidesz - akinek az érvrendszere egy bohóc létének tagadására épül!!!

Nem attól lesz valaki "nemzethy", hogy ugyanúgy Gyucsányozik mit Orbán, és mandátumokat bitorol...

Különben a nemzet érdeke, hogy EU tag maradjon, hogy mielőbb bevezessék az eurót, és normális ember vezesse az országot, legyen létbiztonság és szabadság!

2021. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!