Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért nem lépett még...

Az EU miért nem lépett még fel a Magyarországon levő oltott-nem oltott közti gusztustalan, etikátlan, törvénytelen, undorító és a náci Németországhoz hasonlító megkülönböztetés ellen?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert az EU maga is az oltási igazolványokat favorizálja, és mert nyilván ahhoz is többletjogok fognak társulni, másképp semmi értelme nem lenne.


Az EU-nak most az a fő baja, hoy nincs elég vakcina, nem foglakozik agyamment nácizókkal meg oltásellenes konteósokkal.

2021. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyenkor irigylem Amerikát, ahol nem birkák az emberek és nincs semmiféle megkülönböztetés egy megfázásvírus miatt.
2021. máj. 5. 09:44
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Az Eu-ban máshol is egy csomó minden oltáshoz kötött vagy lesz kötve, ha lesz elég vakcina.

Az általad vont történelmi párhuzam nem értelmezhető.

Ha nem akarod oltatni magad, szíved joga, de akkor nincs jogod veszélyeztetni a többieket. Egyrészt a többi nem oltottat, meg azokat, akik nem oltathatják magukat, meg azokat, akiknek az oltása még / már / vagy egyáltalán nem ad kellő védettséget, vagy mert új adagra lenne szükségük vagy a mutációk miatt.

(Amúgy engem nem érint, beoltattam magam, de ezután sem megyek sehova, ahova csak védettségivel lehet menni.)

2021. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Ott is ez lesz. Egyébként, ha zavar, hogy nem mehetsz ide-oda miért nem oltatod be magad?

Én sem akartam oltakozni, de rájöttem, hogy nincs más választás.

2021. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
"egy megfázásvírus miatt" - még mindig itt tartasz?
2021. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

" nincs jogod veszélyeztetni a többieket"


Az oltott is fertőz. Pont.

2021. máj. 5. 09:47
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Kétszer kaptam el a covidot, semmi bajom nem lett. Akinek ettől a vírustól baja lett, annak nem sokáig húzta volna eleve a szervezete.
2021. máj. 5. 09:47
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Akkor csináltass antitest tesztet, és kapod a kártyát, sőt hivatalból lenne már védettségid. Nem kerek a sztori bro.
2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

4.

"Én sem akartam oltakozni, de rájöttem, hogy nincs más választás."


Mindig van más választás.

2021. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak mi csináljuk hanem sajnos az EU nagyrésze. A jó világ mostantól az EU-n kívül van.
2021. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!