Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tényleg komolyan gondoljá...

Most tényleg komolyan gondolják ezt az oltás igazolvány baromságot? Komolyan meg akarnak szívatni minden vállalkozót?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam, hogy hamarosan lehet menni éjszaka is horgászni, de csak védettségi igazolvánnyal. Majdnem leborultam a székről ettől a baromságtól.

Egyrészt védettségi igazolványuk 60%-ban idős korúaknak van. Azok meg már nem járnak éjszaka horgászni, mert fáj minden csontjuk. A vállalkozó teszem fel, akinek van egy halas tava, az meg szívja a phaszt, azért mert nincs vendége amiatt?

Meg különben is, gyerekek, éjszaka egyedül vagy pár haveroddal a tó közepén jobban fertőz a covid, mint nappal egy agyonzsúfolt metrón például? Komolyan?

Ki gondolja még úgy rajtam kívül, hogy ez az egész egy nagy baromság úgy ahogy van, és sokan borzalmas anyagi károkat szenvednek el miatta?



2021. máj. 5. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Tetves, mocskos, rohadt fidesz!
2021. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

#11: most aztán jól megmondtad.


Mintha mi lennénk az egyetlen ország ahol a járvány miatt korlátozások vannak.


Ráadásul ma már tényleg bárkinek elérhető az oltás, nekem is egy héten belül küldték a "világjegyem".

2021. máj. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!