Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért hisznek...

Az emberek miért hisznek minden féle hazug baloldali propagandának?

Figyelt kérdés
Hiába mondja az ellenzék hogy nincs sajtószabadság. Sokkal több a baloldali internetes oldal és a közösségi médiában is fölényük van. Ki is használja, és rendre hazudnak is a kormányról. Sok (magát intelligensnek gondoló) ember meg csont nélkül benyeli ezeket a hazugsagokat.

2021. máj. 5. 23:43
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is tetszene az EU bér és nyugdíj, az ingyen gáz, villany és a 150 ezer ajándék a nyugdíjasoknak, de az FNA is.


De én nem fogok ilyesmire szavazni, mert volt már pár bili az életemben, amibe belelógott a kezem.

2021. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
73%
Attól még a Fidesz uralma alá vonta a közmédiát, más tv csatornákat, médiabirodalmat épített ki, megszerezte az összes megyei napilapot stb.. Akinek ez egészséges médiaviszony, az nem tudom hol él (hozzáteszem korábban sem volt az, de ez nem indok).
2021. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
59%

"miért hisznek minden féle hazug baloldali propagandának?"


Mert azt hiszik, hogy Orbántól ered!

2021. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
6%

#16 de az jó lenne nektek komcsiknak, hiszen a fidesz egy komcsikból álló, komcsi működésű párt, nemzethy keresztyén jobboldaly papírba csomagolva (főleg a melegpartiról menekülés közbeni ereszen lecsúszásnál ekivel a tatyóban).


De ezek szerint mégsem úgy van, ahogy a komcsi kormánypárti média fake news-eli.

2021. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy magántulajdonban vannak még a fidesztől független hirportálok az lehet, de a közmédia az nem független.
2021. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
62%
Dobrev Klára meg nem azt monda, hogy ingyen lesz a gáz meg a villany. Ezt melyik ökör találta ki? Direkt félreértelmezik a dolgot.
2021. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
31%

#11: A Hír TV és a Troll kormánypárti? Kösz, hogy szóltál! Magamtól rá nem jöttem volna... Viszont rendszeresen bemutatják az adott ballib cikkeket, amelyekből szó szerint idéznek. Így aztán sem hazugságról, sem ferdítésről nem beszélhetünk. Sokszor már maga a cikk is röhejes, amiket írnak, az pedig hogy a Boros - Pindroch - Kacsoh trió lecsapja a magas labdát, csak hab a tortán.

(Ha engem kiterelnek legelni, akkor te vagy a fű, amit reggelizek...) :D

2021. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a libernyákok szavazóit két csoportba oszthatjuk:


1. a csalódott volt komcsik, akik messzebbre kerültek a vályútól,


2. a megtévesztett egyszerű emberek, akiknek nincs idejük arra, hogy a politika bugyraiba betekintsenek, így a hangos csaholók hangja jut el hozzájuk.

2021. máj. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
A fideszesek között is rengeteg ilyen van. Ez egy sima általánosítás.
2021. máj. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
56%

A sok tudatlan baloldalinak! Tanulmányozzátok át, és azután minősítsetek! (link lejjebb!) Nem beszélve arról, hogy a ´80-as évek végén a Fidesz vezetői már ellenzékiek voltak, a libsik vezére meg a KISZ-t nevezte át demokratikusnak (DEMISZ), aztán megindult a vagyon szétlopása!

Most pedig a link:

[link]

2021. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!