Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ilyet mond, hogy reméli...

Aki ilyet mond, hogy reméli Magyar Péter megszűnteti az ellenzéket, az valóban szélsőjobbos?

Figyelt kérdés
Szerintem kellenek bal, közép meg jobb oldi pártok is. A DK is teljesen ok lehetne, ha nem lenne benne a Feri. A Fidesz is tok jo lenne, ha nem lenne korlatlan hatalmuk, nem egy gazszerelo lenne a leggazdagabb magyar es meg sorolhat

máj. 23. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Én baloldali vagyok. Szerintem is jó lenne, ha eltűnne a jelenlegi ellenzék. Tönkretették a baloldalt. Jó lenne, ha a DK, MSZP és a többi kudarcos párt helyett kialakulna valami normális baloldal.
máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

* megszünteti

[link]

máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Igen, diktatúra pártiak. A cél az hogy lehessen szavazni a fideszre vagy a fideszre.
máj. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Azok után, amit MP az EU-ról és a NOLIMPIA-ról mondott, nálam végképp ellőtte, hogy valaha is szavaznék rá.

Az EU jelen pillanatban az egyetlen intézmény a világon, ami képes ellensúlyt tartani ennek a rohadt rendszernek és, az, hogy blokkolják az országnak járó pénzeket, része ennek, mivel nem teljesitjük az elvártakat, amiket önként vállaltuk.

A Momentummal kapcsolatban, meg millió kritikával egyet tudok érteni, de, ha az ország jelen körülményei közt, még egy Olimpiára is készülni kéne, hát azt hiszem, az felérne egy dupla szakadékugrással és, ha esetleg ezt is túlélnénk, harmadjára, biztos nem.

Azt hiszem, minden remény elveszett ennek az országnak, amikor az új álellenzéki szupersztár, gyakrolatilag megegyezik azzal, amit el akarunk zavarni.

máj. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!