Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz eltörölve a kijárás...

Mikor lesz eltörölve a kijárási korlátozás?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 13:02
A kérdező szavazást indított:
Május közepe/vége
Június
Július
Augusztus
Szeptemeber
Soha
29 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Menné má hajnali négyig mi? :D
2021. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Én azt kérdezném mi értelme van/volt a kijárási tilalomnak?

Boldog boldogtalan ment ha akart.

2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%

Majd ha a fertőzöttségi, halálozási adatok biztosan azt mutatják, hogy mögöttünk van ez az egész.


Nevetséges, hogy hány felnőtt testben élő durcás óvodás járkál az országban, akik ezt nem tudják felfogni és csak azt képesek szajkózni, hogy mikor mikor mikor lesz már vége unooooom.

2021. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi értelme nincs a kijárási korlátozásnak!
2021. máj. 6. 13:05
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Ne korlátozzák a szabadságomat.
2021. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Gulyás ma azt nyilatkozta hogy augusztusig biztosan nem.
2021. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

#2, Mucsajröcsöge-alsón lehet, nagyvárosban kevésbé.


Engem eddig négyszer ellenőriztek, ebből legalább kettőnél úgy sejtem, hogy a térfigyelőn szúrtak ki és küldték rám direkt a járőrt. Plusz emellett még végtelenszer voltam lent kutyával és többször láttam autót cirkálni.

2021. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tény, a betörőknek leáldozott, és nagyon várják a kijárási tilalom megszüntetését. Lassan kezdenek beérni a veteményesek, meg ugye ott vannak a tavalyi borokkal a pincék, s mindezek érintetlenül. A tilalom ellenére kora hajnalban autókázni a csomagtartóban a prédával, 99% lebukás.
2021. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
"Majd ha a fertőzöttségi, halálozási adatok biztosan azt mutatják, hogy mögöttünk van ez az egész." És szerinted ez mikor lesz? Úgy tupírozták fel eddig is a számokat, ahogy akarták! Fogd már fel: akinek a megbízhatatlan PCR teszt pozitívat mutat, közel sem biztos, hogy fertőzött! Aki fertőzött és beteg volt tavaly, felgyógyult, de idén meghal egy balesetben vagy szívrohamban, az NEM COVID HALOTT, de a statisztikában BELESZÁMOLJÁK!
2021. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha tűrjük, akkor már soha. Max. valami további enyhítés lesz, mézesmadzagnak, hogy a sok birka úgy gondolja, hogy most már mindjárt vége. Aztán visszaszigorítanak. Így lehet a diktatúrában tartani az embereket. Ébresztő, covidbirkák!
2021. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!