Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme (volt) az éjszakai...

Jeffrey Spender kérdése:

Mi értelme (volt) az éjszakai kijárási korlátozásnak ?

Figyelt kérdés

Elég lett volna szimplán Esti Bolt / kocsma / vendéglátóhely zárat rendelni, nem pedig Általános Esti Tilalmat vezetni és hasonló önellentmondásos és következetlen rendelkezések.


A Járványt nem az Este 10 - 15 percre kinéző falusi terjeszti, aki jóeséllyel magányosan teszi meg a sétáját, vagy a Horgász / Falu határában Kiserdőben sétálgató Este 10-kor, hanem aki Napközben verődik bárhogyan bárhol tömegben, ami rendre megtörtént.


2021. máj. 6. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Legalább nem az utcán, parkokban, házak előtt ittak az alkoholista bandák. Az lett volna, ha csak bezárják ezeket a helyeket, megveszik boltban az alkoholt, és balhéznak az utcán.

Ennek ellenére a boltzárral és a posták nyitvatartásának a megnyirbálásával én sem értek egyet.

2021. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Semmi.
2021. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
A betörők se terjesztik, ők aztán nagyon ügyelnek, nehogy bárkivel összefussanak. Szegények, tétlenkednek több mint egy éve ...
2021. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Mi értelme volt?


Nem tudott a sok lúrkó ilyen-olyan helyen úgy bandázni, hogy hajnal 2 kor ment haza, azt hazudva, hogy csak esti sétára indult. A többit ebből kitudod következtetni, bár komolyan nem értem, hogy ez miért nem egyértelmű mindenkinek

2021. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

"Elég lett volna szimplán Esti Bolt / kocsma / vendéglátóhely zárat rendelni"


Mert szerinted az 5-800ezer alkoholista országában a piások/tinik nem vették volna meg délután a fél tonna piát, hogy aztán majd éjjel a parkban/házak előtti padokon igyák meg?

Ennyire tetvesen naiv nem lehetsz :DDD

2021. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Pont az, ami a többi diktatórikus korlátozásnak, azaz nagy büdös semmi.
2021. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Az időseket és a fiatalokat összeugrasztani.


Ez a kormány a gyűlöletkeltésre játszik.


Egyébként meg semmi.

Korábban este 10 után jártam ki futni. Ennek hiányában tavaly november óta 15 kilót híztam.

Ilyen túlsúllyal már nem is tudom újrakezdeni a futást.

2021. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
7-es, igen, ez a 10 órási kijárási korlátozás hibája, nem az, hogy zabálsz mint a disznó :DDDDDD
2021. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Aki sportolni akar, az sportol, nem kifogást keres. :-D
2021. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Korábban este 10 után jártam ki futni. Ennek hiányában tavaly november óta 15 kilót híztam. Ilyen túlsúllyal már nem is tudom újrakezdeni a futást."


Erre az angol kifejezés a fatlogic. Kollégám szintén november óta váltott súlyt, csak ő 25-ös mínuszban van :D

2021. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!