Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltásellenesek a háttérhata...

Az oltásellenesek a háttérhatalom kottájából játszanak?

Figyelt kérdés
Járvány idején arra buzdítják az embereket, hogy ne immunizálják magukat. Ezek az emberek azt akarják, hogy kihaljunk? Miért ilyen embertelenek? Miért gonoszak? A keserű életüket akarják ezzel kompenzálni? Esetleg a gonosz gyíkemberek megszállták a testüket, és ezért ment el az eszük?

2021. máj. 6. 14:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

Honnan veszel ilyeneket? Gondolom azokra gondolsz akik nem kérik a covid vakcinát, nem pedig a hardcore oltásellenesekre.

Egyébként abból indulnak ki, hogy akkor sem halsz meg ha nem immunizálod magad.

2021. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%

Gyanítom, hogy a kérdés csak provokáció. Én nem hallottam, hogy bárki is arra buzdít, hogy ne oltass. Maximum azt mondja valaki, hogy őt hagyják békén ezzel, mert nem akar oltást.

Remélem sikerül ettől megnyugodnod.

2021. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%

Szó sincs arról, hogy nem akarom, hogy oltassatok. Akik most rohannak oltatni, hogy nyugodtan szívhassák a napi 1 doboz cigit, meg fogyaszthassák a 3 kisvodkát szívességet is tesznek.

Minél több most a kísérleti nyúl később majd annál biztonságosabban oltathatnak az egészséges fiatalok.

2021. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
10%
Nem gonoszak. A gyíkemberek cselekszenek és így tudnak boldogulni, így érik el a céljaikat. A nagy hal gonosz amikor megeszi a kis halat? Ezen kellene inkább elgondolkodni
2021. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
51%
Paranoid gyogyós.
2021. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj az a beoltott emberekkel, hogy miután beoltatták magukat, és azt kirakták az összes közösségi felületükre, azt hiszik, hogy intelligensebbek mint a többi ember és felsőbbrendűek. De azt felfogni, hogy valaki nem akar oltakozni, /és nem azért mert vírus vagy oltástagadó/, azt a nagy felsőbbrendű eszükkel már feldolgozni nem tudják.


De ugyanezek az emberek hitték azt is, hogy az ablakban való tapsolás ér bármit is, vagy jelent tényleges segítséget bárkinek is :D

2021. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

6

az oltásellenesekre gondolsz? igen, ők azok.

2021. máj. 6. 14:29
 8/43 A kérdező kommentje:

7


Azokról beszélsz, akik "nem vagyok birka" képekkel osszák az észt? Egyébként aki nem bukott meg biológiából, és nem elmebeteg, az beoltatja magát. Itt nem az oltásosok a felsőbbrendűek, hanem az azt nem igénybevevők állnak egy TV paprika szintjén.

2021. máj. 6. 14:30
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Én beregisztráltam az oltásra, de a hideg kiráz tőled, meg a fajtádtól.
2021. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
73%

Valószínű aki oltásellenes az sem akar rosszat a másiknak és magának sem,egyszerűen csak nem bízik az oltásban.

Igazából nem tudom mivel lehetne őket meggyőzni.

2021. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!