Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt tavaly vagy az előtt...

Mi volt tavaly vagy az előtt ez a kínai "hadsereg"?

Figyelt kérdés
Buszokkal jöttek be a kínaiak, Budapestre. Arra már nem emlékszem milyen időközönként jött a szállítás.

2021. máj. 6. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah az meg van,hogy minden reggel amikor felkeltem,ott volt egy busz az ablakból kinézve és szálltak le róla a kínaiak. (De még délután is láttam,meg délkörül... Szóval a reggeli érkezésen kívül, elég rendszertelen volt.)
2021. máj. 6. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Gratulálok a magyar ellenzéknek hogy sikeresen rasszistává nevelték az embereket. Eddig a kelet-ázsiaikat nem utáltuk, hála nekik, már őket is.

Te pedig szégyelld magad.


Van egy kb hetvenezres kínai kissebség Mo-n plusz rengeteg koreai, mongol és párezer japán, pár száz tajvani.

Dolgozni jönnek ide és semmilyen problémát nem okoznak, örülj nekik.

2021. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Levideóztad?
2021. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.Jah,persze én szégyellem magam, amiért tőlük indult a koronavírus és pont ezekben a vészterhes időkben kezdtek sokasodni itt és tömegesen bejönni az országba.
2021. máj. 6. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Nem,de aki a Corvinnál vagy az Iparművészeti Múzeumnál lakik vagy járkál, biztos észre vette akkor.
2021. máj. 6. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

4) A tudomány nem tudja honnan indult a koronavírus, már tavaly előtt benne volt az olasz csapvízben., de való igaz, a járvány ott robbant ki.

Nézd meg a járvány adatokat, Kelet-Ázsiában már nincs vírus, itt meg van. Fegyelmezettek és jól szervezett népek.

2021. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jöttek a krumpliszállítmányért, hogy ne felejtsenek el szavazni 22-be
2021. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Ezt egy-két éve még nem tudták. :) Vagy akkor nem értem miért Kína volt a hírekben terjesztve.
2021. máj. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!