Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon igazából csak...

Magyarországon igazából csak a Fidesz az a párt amely foglalkozik a cigányság érdekeivel?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam fideszes de, hogy őszinte legyek most már kénytelen vagyok az ő oldalukra állni. A baloldal elárulta az elveit és elárulta a cigányságot is azzal, hogy összeálltak a Jobbikkal. A Jobbik átváltozásának nem szabad bedőlni, csak a kommunikációjuk változott, de az elveik ugyanazok. Vezetőjüknek, Jakab Péternek korábban botrányos kijelentései voltak a cigányságról. A Jobbik ugyanaz a neonáci, rasszista párt mint pár éve, csak most a népszerűségük növelése érdekében lépték meg ezt a néppárti fordulatot kevés sikerrel, hiszen egy 20%-os pártból 5%-os párt lettek.

Csak a Fidesz az a párt amely fontosnak tartja a cigányság érdekeit.



2021. máj. 6. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Amióta kelleti cigány falvakba csak a fidesz nevét ismerik csak azóta. De akkor is főként közmunkával "segiti" őket a fidesz.
2021. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Sulek Péter ***** válasza:
90%
A Fidesz nem nézi a cigányság érdekeit,csak kihasználja őket,szavazatszerzés céljából.
2021. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

A teljesen megzavarodott ellenzékiek mostanában azzal próbálkoznak, hogy a Fideszre már szinte csak a cigányok szavaznak. Arra a Fideszre, amelyik amúgy szerintük rasszista (lásd: Gyöngyöspata), de azért ők cigányozzák le folyton a miniszterelnököt és állnak össze a Jobbikal. Totális zavar! :D

Amúgy ha a cigányság egy része (tegyük fel, a nagyobbik része) a Fideszre szavaz, az épp annak a bizonyítéka, hogy ez a kormány nem csak papol a kisebbségek felzárkóztatásáról, hanem tesz is érte és ezt ők méltányolják is. (Na, az ellenzékiek itt szokták végleg elveszteni a fonalat és kerülnek állandóan önellentmondásba...)

2021. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
És mivel segítette?
2021. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
A Fidesz senkinek nem nézi az érdekeit, nekik csak szavazatok kellenek, hogy tovább lophassanak!
2021. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
3as nem mondom ellenzékinek magam azon kívül hogy utálomm, de ki írta hogy csak azok szavaznak rá? Ott vannak az idősek még meg a népesség további 1 kis része. Fiatalok többsége szerintem nem támogatja fideszt, ez látszódikk az elvándorlásból is.
2021. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
A fidesz arra játszott az elmúlt tíz évben is hogy a cigányságot nyomorban tartsa. Könnyen, a választások előtt egy zsák krumplival megvehető szavazóbázist lát bennük. Nem érdekük támogatni a felemelkedésüket,oktatásukat,mert a gondolkodó cigány az veszélyes a hatalmukra nézve. A közmunka lehetősége adomány a hűbérúrtól, szintén szavazatszerzési célból. A fidesz embere, Farkas Flórián már a világ összes pénzét ellopta az uniós felzárkóztatási programokból, majd a kellő részt visszaosztotta a gazdáinak. Mindezek után nem tudom hogy tudod azt mondani kérdező hogy a szerelmetes fideszed törődik a romák érdekeivel. Csak a saját zsebükkel törődnek továbbra is.
2021. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

#6: "...ki írta hogy csak azok szavaznak rá?" Az itteni kommentelők egy jelentős része.

"Fiatalok többsége szerintem nem támogatja fideszt..." A felmérések mást mutatnak:

[link]

Még mielőtt legyintgetnél, hogy 2019-es a cikk, igen, tudom, de ilyen részletes, korcsoportra lebontott felmérések ritkán készülnek, ez a legfrissebb.

2021. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
8as. Évek múltán az a maradék százalék fogja leváltatni:/ Mondjuk jó forrást ha valóban igaz. De a választások eredménye a mérvadó. Nem mondom hogy fidesz most bukni fog. Max 1-2 szemeszteren belül... Én is előszőr fogok élni a szavazati jogommal huszonévesként és barátikörömbe szószerint viccelni szoktunk a kormánnyal.
2021. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ők sem foglalkoznak vele, ez csak a látszat.
2021. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!