Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nagy igény az...

Miért olyan nagy igény az emberek részéről hogy a járvánnyal kapcsolatban ne legyenek ellentmondások?

Figyelt kérdés

Miért kell gyűlölködni egyből ha valaki (akár ismert, akár nem) legyen az szakmabeli hozzáértő vagy egy laikus kérdéseket tesz fel ami nem kapcsolódik éppen a mainstream által elfogadott állásponthoz?


Miért kell ez a cirkusz? Ha már ennyire agyon izzadja magát a világ a vakcina szükségessége körül, akkor miért kell nekem olyanokat hallani hogy xy oltószer vérrögöt okozhat szövődményként? Mi fhasznak kellett akkor agyon sztárolni a vakcinákat? Miért kell azon rugózni hogy kit melyik vakcinával oltanak? Ehhez szorosan kapcsolódik hogy ha pl azt pofázzák a tv-ben rádióban hogy az összes vakcina jó és hatékony akkor miért lehet egyáltalán választani hogy melyikre jelentkezel?? Ebben az esetben az lenne a normális és logikus hogy majd kapsz amilyet kapsz és lehet neki örülni. Lehet mégsem mindegy?? :D Engem már az sem érdekel ha macskahuggyal oltanak be... Miért kell a nép agyát gyilkolni?


2021. máj. 7. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Most egészen pontosan mit szeretnél, vagy mi a kérdésed? Azt nem várhatod el, hogy minden ember ugyanúgy gondolkodjon.
2021. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kell ugyanúgy gondolkozni. Csak gondolkozni. Nem tudod mire válaszolj? Válassz ki egyetlen dolgot a kérdésben és válaszolj arra. Ez egy "írd le mit gondolsz" típusú kérdés. Ha akarod tőled külön is kérdezhetek :)


Ha meg nem akarsz válaszolni semmire akkor ne válaszolj.

2021. máj. 7. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Hogy rohadna szét az egész!
2021. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Szerintem is. Hogy rohadna szét az egész!"


Na valami ilyesmire gondoltam, bár ebből az indulaton kívül más nem jön át. Lehetne bővebben is.

2021. máj. 7. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
#13.13 Bővebben már leírta a 13.08-as. (13.10-es vagyok.)
2021. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na akkor látom el is kezdődött egymás fel szopása :D


Minden világos, nincs itt semmi látnivaló :)

2021. máj. 7. 13:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért még reménykedem érdemi boncolgatásban:)
2021. máj. 7. 13:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Modiktól szeretném tisztelettel kérni hogy ha már érdemi válasz nem jön a kérdésemre legalább ez a kisgyerek legyen már legalább annyi időre eltávolítva az oldalról amíg újra beregisztrál. Köszönöm szépen ha így tesznek.
2021. máj. 7. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

He? Milyen ellentmondás? Amit írtál azokban nincs semmi ellentmondás. Igen a vakcináknak hatásosak ÉS nagyon ritkán vannak mellékhatásaik. Igen, minden vakcina hatásos, DE vannak különbségek abban, hogy pontosan milyen védettséget adnak és az esetek hány százalékában, illetve milyen mellékhatásaik lehetnek. Ezek mind igazak, nincs közöttük semmi ellentmondás.


Te most komolyan azt akarod, hogy tiltsunk be minden tájékozatatást és döntési szabadságot, mert a túl sok információ téged személy szerint összezavar?

2021. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves honfitársam!

Engem nem zavar össze. Amit mondasz jól hangzik csak nekem olybá tűnik nem áll meg ezen a szinten amíg némelyik vakcina démonizálva van. Ennek tükrében károsnak tartom a választási lehetőséget. Nem tartom jónak az emberek félelmét táplálni. Mivel MINDEN vakcina jó, így feleslegesen stresszelnek rajta az állampolgárok hogy melyik fajtát válasszák.

2021. máj. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!