Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánék kimagaslóan kezelték...

Orbánék kimagaslóan kezelték a járvány elleni védekezést, ez meghozhatja nekik a 2022-es sikert?

Figyelt kérdés
2021. máj. 8. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Kimagasloan rosszul.
2021. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz megmondani. Magyarországon ugyanis a parlamenti választások soron soha nem valamelyik párt MELLETT, hanem valamelyik párt ELLEN szavaznak (pl: "Nehogy a r@hadt Gyurcsányék nyerjenek, ezért a Fideszre szavazok", vagy "Nehogy a r@hadt Orbán nyerjen, ezért a Gyurcsányékra szavazok, vagy (a személyes kedvencem) "Nehogy már a r@hadt Orbán vagy Gyurcsány nyerjen, ezért inkább egy harmadik jelöltre szavazok.").


A járvány kezelése meg még mindig zajlik, és senki nem tudja mi lesz idén ősszel, vagy jövő tavasszal, amikor elvileg berobbanna a járvány 4. és 5. hulláma (a vakcinák nem tudom mennyire hatásosak, Én is csak a kics@szett Védettségi Igazolványért oltatom be magam - anélkül se strandra, moziba, állatkertbe, étterembe, vagy bármi más szórakozóhelyre nem engednének be).

2021. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha sokáig erőltetik ezt az oltott-oltatlan témát, bukta lesz 2022-ben.
2021. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
2: azért nem kellene oltatnod, elég egy +antigén teszt. Igaz, az pénzes.
2021. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Lakosságarányosan itt haltak meg a legtöbben. Ha neked ez kimagasló, akkor elég nagy a baj.
2021. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Kimagaslóan tették zsebre akarom mondani Alapítványba több milliárd közpénzt ami már nem közpénz.
2021. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Népességarányosan nálunk halt meg a világon a legtöbb ember, úgyhogy a kedves kérdező az első mellékmondat alapján vagy meg van vezetve, vagy annyira közel van a húsosfazékhoz, hogy már égési sérüléseket szenved tőle.
2021. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

A világon nálunk a legmagasabb a lakosságarányos halálozás. A harmadik hullámot a kormány totálisan félrekezelte.


A 2022-es siker azért valószínűleg meglesz. Nem tudom, hogyan. Talán még Orbán se tudja, talán ő már igen. Azt viszont biztosan tudom, hogy mire eljön 2022 tavasza, Orbán tudni fogja. Hogy melyik választási, jelöltállítási, kampányfinanszírozási, pártfinanszírozási, stb. jogszabályt kell úgy módosítania, hogy az ellenzéki összefogás alól kirúgja a sámlit. És majd csinálja is.

2021. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy párhuzamos univerzumban lehetséges.
2021. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mivel itt mindenki Covid pozitívot Covid halottnak tekintenek még ha halálos betegsége is vitte el. Nem is értem Orbánékat minek adtak ezzel a becsületességgel ilyen magas labdát az ellenségnek..
2021. máj. 8. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!