Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a második oltásra nem...

Ha a második oltásra nem megyek el, annak lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
Csak kártya miatt oltottam, azt meg megkapom az első után is

2021. máj. 8. 13:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy miért nem akarod az oltás 2.felét? Anélkül olyan mintha megfőznéd a levest majd nem ennéd meg
2021. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Akkor gazdasági világválság volt. Elötte viszont arányaiban jobban éltünk.

Mert gődényista vagyok, csak azért oltattam be magam, hogy legyen igazolványom és mehessek ahova akarok

2021. máj. 8. 15:02
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

#13


Így van. "Akkor gazdasági válság volt." 2006-ban Magyarországon már gazdasági válság volt, sőt csődközelbe került az ország Görögországgal, Portugáliával együtt. A világgazdasági válság viszont csak 2008-ban kezdődött. Addig konjuktura volt.


Nem tudod, hogy hol fognak QR kódot ellenőrizni. Lehet hogy csak a határon. Lehet, hogy júliusban lecserélik EU-s zöld kártyára - ha érvényes a QR-kódod.

2021. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nem kapod meg az ingyen elérhető védettséget.
2021. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Érvénytelenítik.
2021. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Bár, ha érvénytelenítik is, elmész antitest tesztre és kapsz megint védettségit (csak ugye pénzbe kerül). Ezt megcsinálod mindig mikor lejár az igazolvány és szvsz nem szólhatnak egy szót sem.
2021. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Letiltatja az egészségügyi tárca, aztán csak abból kapcsolsz, hogy lepattansz egy bejárat üvegtáblájáról, amikor tekernél befelé rutinból és/vagy a beléptetést ellenőrző személy a saját stílusában rábír arra, hogy egy hátraarc után hagyd el a helyszínt. Semmi egyéb következménye nincs, ha nem adatod be a második cumisüveg fekáliát magadba.
2021. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Kénytelenek lesznek rászokni az érintett helyek a QR-kód ellenőrzésére, mert bezárni, ill. egy gatyahúzó bírságot egyik sem szeretne fizetni az éppen ügyeletes hülye miatt. -Nem én tartom hülyének, akiket említettem!
2021. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

#13



Gődényista vagy....


A továbbiakban nem vitázok veled mert az értelmes vita hírből sem menne 😁

2021. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Csütörtökön egy körúti kocsmában beszélgetésbe elegyedtünk a pultosokkal és mondták hogy sokan nem veszik fel a második oltást így mondták nekik hogy QR kódot kell majd olvasniuk ha nem akarja a kocsma tulajdonos hogy érvénytelen kártya elfogadásáért megbüntessék őket.
2021. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!