Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meddig lesz még...

Szerintetek meddig lesz még szükség védettségi igazolványra?

Figyelt kérdés
Én már a 2. oltásomat is megkaptam szóval nekem mindegy, hogy meddig fog még kelleni, csak érdekel hogy ez most már örökké így lesz?

2021. máj. 10. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Szükség? Ételre szükség van, vízre szükség van,de erre nincs.
2021. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
"Örökké" semmi sem tart. De valójúban nincs túl sok ok arra, hogy a közeljövőben eltöröljék. A védettségi igazolványosok száma folyamatosan nő, és úgy néz ki hogy nagyon magas beoltási aránynál alakulhat ki csak nyájimmunitás (ha egyáltalán), szóval semmi ok közeli eltörlésre. Amúgy ez EU-s gyakorlat is. Inkább egyre több helyen fogják kérni, azt gondolom.
2021. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem örökké, de max 1-2 évig biztosan.
2021. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

"Szükség? Ételre szükség van, vízre szükség van,de erre nincs."


Mégis mért ne lenne? Ha nem mutatod be, nem mehetsz be. Azt hiszed, hogy most olyan okosat mondtál? Te melyik vagy? AKi kicsapja a bnalhét a vendéglátósoknak, hogy neki jogai vannak és engedjék be, vagy aki a neten nagyszájú de szépen kussban bemutatja, amit a törvények megkövetelnek?

2021. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. Nem fogom bemutatni mert nekem nincs ilyen és nem is lesz. Sőt ,ha ingyen kapnék egyet névre szólóan anélkül,hogy be kellene oltatni magam akkor sem kellene semmi szín alatt.Mivel nem leszek egy ilyen rendszer része. Az meg,hogy nem mehetek ilyen-olyan helyekre annyi hátrányt jelent nekem,mintha egy porszemet kellene lesöpörnöm magamról. Meg sem érzem.
2021. máj. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!