Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még hasonló gondolkodás...

Vannak még hasonló gondolkodású emberek? Hasonló szituációban? Ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
A baráti társaságom nagy része teljesen meg van őrülve ettől a Jobbik dologtól, már nem lehet úgy elbeszélgetni valakivel hogy ne kérje számon tőlem hogy én is szimpatizálok e velük. De én nem tudok velük szimpatizálni, nem utálom a cigányokat se a zsidókat, nem hiszek hogy a gárdában, nekem az egész olyannak néz ki mint a korai náci politika, mindent ígérnek, és a nép ünnepli őket, közbe SS szerű egyesületet hoznak létre. És engem tartanak hazaárulónak, mikor szeretem az országom, sokszor volt rá lehetőségem ki menni külföldre, de még sem megyek mert fontos hogy magyarul szólaljak meg a zöldségesnél. Szeretem a magyar nép művészetet főleg a nép dalokat. Egyre nehezebb a amikor a legjobb haverom is már lenéz mert nem vagyok jobbikos. Egyénenként nem utálom őket, de amikor meg akarnak győzni az igazukról akkor nehéz megértetni velük hogy engem ez hidegen hagy.
2010. aug. 23. 17:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
23%

"őrülve ettől a Jobbik dologtól"


unalmas vagy



jelentve

2010. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek én is olyanokat a baráti körben, akik belemerülnek a maguk kis elzárt világába, és a közös zsidógyűlölet, cigányozás, és szomszédos népek kritizálása köti össze őket, ez a legfontosabb témájuk, ami élteti őket. Szánalmasak, nem kell foglalkozni velük. Te tudod, hogy helyén van a szíved, és ez a legfontosabb.
2010. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
41%

"nem utálom a cigányokat se a zsidókat"


júúúj de korrekt

2010. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
39%

"Szánalmasak, nem kell foglalkozni velük."



azaz veletek.. ott a pont a szánalom te vagy ilyen paranoid emberek mint ti....



nem veszed észre? a hülye beképzelt világotokba nem hogy belemerültetek... meg is fulladtatok már

2010. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
47%

"a hülye beképzelt világotokba nem hogy belemerültetek... meg is fulladtatok már"


Ebben a "hülye beképzelt világban" nincsen gyűlölködés, nem csövön keresztül nézi senki a világot. Ellentétben azokat, akiknek két levegővétel közt habzik a szája a zsidózástól...

2010. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Az ilyen alpári beszólásokkal nem értek el sokat, nekem az a bajom hogy több éves barátságok mennek tönkre csak mert nem hiszek ebben az egészben amibe ők.
2010. aug. 23. 17:17
 7/47 anonim ***** válasza:
40%
*azokkal
2010. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
36%

"Ebben a "hülye beképzelt világban" nincsen gyűlölködés, nem csövön keresztül nézi senki a világot. Ellentétben azokat, akiknek két levegővétel közt habzik a szája a zsidózástól...

"



nincs gyűlölködés... csak 1 kicsit borsodban... vagy Tatárszentgyörgyön


esetleg a Blaha Lujza téren... ahol elveszik amid van


vedd már észre magad... ki gyűlölködik... ja hogy lőjük szét a palesztin gyerek fejét ok semmi gond... korrupció --> sukoró .. legyen


ha neked ez a jó..



szlovákok akivel semmi bajom nem volt össze vernek... román rendőrök összeveri aki magyarul beszél?


mindenki köp ránk?


VEDD MÁR ÉSZRE KI GYŰLÖLKÖDIK... mi van veled?

2010. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
36%
A mi baráti körünket is szétszedte a politika az elmúlt 8 évben. A pártsajtó és egyes politikusok sikerrel fanatizálták az arra hajlamos egyéneket, akik a gyűlölettől már nem látnak tovább az orruknál. Arra már rájöttem, hogy józan ésszel, érvekkel nem lehet hatni rájuk sajnos. Amíg maguk nem döbbennek rá, hogy ez így nagyon nem stimmel, addig hiába minden szó.
2010. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
47%
nem veszed észre minden fordítva van amiket írsz?
2010. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!