Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely tényleg nem...

Karácsony Gergely tényleg nem tud angolul?

Figyelt kérdés

Most volt valami hír, hogy Karácsony Gergő nem beszél angolul. Ez tényleg így van?

Volt máskor is valami fideszes csaj talán a nav vezetője őt nagyon szétszedték ugyanezért, de azért egy fővárosi polgármesternek szerintem szakmai alap egy erős üzleti angol. Az interneten is minden angolul van.


Nagyon félre lehet menni nemzetközi tájekozottság nélkül. Nem politizálok, nem vagyok fideszes sem, de miniszterelnöknek, főpolgármesternek és hasonlóaknak illik tudni angolul szerintem!!!



#angol, karácsony
2021. máj. 11. 05:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20 Nem, annak nem. De azért egy miniszterelnök már csak beszéljen angolul, ha már annyira odavannak éppen ők, Karácsony támogatói a nagy nyugatért, globalizációért meg az európai értékekért!

ha csak olyan jelöltek lennének akik nem beszélnek angolul, akkor ez van, marad a tolmács. Na de hogy amikor van olyan ember aki képes rá akkor miért is kell erőltetni azt aki meg nem?

2021. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#21


Mér? Mér?

Mert "ő magas és karcsú".

2021. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#2 Ja, bocs, igaz. Én kérek elnézést! :)
2021. máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!