Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi számít terasznak?

Mi számít terasznak?

Figyelt kérdés
Június 12en lenne a lagzink ha akkor már fogják engedélyezni. Viszont azt is még mondták, hogy augusztusig oltatlan csak teraszra mehet. A lagzink helyszíne egy tóparton van, egy rendezvény "házban" de nem tudjuk terasznak minősül e, ugyanis falai vannak, az ablakok vannak elhúzva.
2021. máj. 11. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
KB akármi, ami az épületen kívül van és nem közterület.
2021. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom megértetted-e, de a korlátozások azért vannak, hogy ne terjedjen a vírus, ami egyébként amikor terjed, más emberek kínkeserves halálát okozza.

Értem én, hogy te kiskaput keresel, meg amolyan jó vidéki parasztként semmit nem értettél meg a járványból (lagzit szeretnél, amit MINDEN rendes emeber ellenezne), menyasszonytáncot, meg milliós bevételt az emeletes tortavágás után, de még egyszer szívből ajánlom, gondold át újra, mit is akarsz.

2021. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Akkor járnál el felelősségteljesen, ha oltatlant meg se hívnál. Ezt most közölheted előre, addig bőven van idejük oltásra.
2021. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Felelőtlen önző viselkedés ilyenkor esküvőt tartani nagy számba.

Szégyen

2021. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Jajj megjelent a szánalmas rettegőkommandó! Nem unjátok még hogy egy olyan "járványtól" vagytok megijedve amiről az emberek 98%a nem is tudna csak a médiából? Senkit nem érdekel a vírus, ti nyugodtan retteghettek meg bezárkózhattok.
2021. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Rettegőket tarkón kell lőni. Én még törvényt is hoznék erre.
2021. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Amit a nagyvezér annak hív.
2021. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!