Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem engedi,...

A Fidesz miért nem engedi, hogy aki Pfizerral oltakozna, az jelentkezhessen?

Figyelt kérdés

Ezzel csak magát szívatja, mert a 18-59 korosztály alapból nem fideszes, és ezek után, hogy a kormány visszatartja a vakcinákat, csak azért hogy ránksózzák a keleti vakcinákat, így még kevésbé lesznek népszerűek a jövő évi választásokon.


Nem lenne egyszerűbb, ha biztosítanák a jelentkezést erre vakcinára is? Több százezer vakcina áll ebből jelentkezésre, sőt talán ebből van a legtöbb. Ez meg minden, csak nem demokratikus eljárás, hanem a lakosság belekényszerítése olyanba, amit nem akar.



2021. máj. 12. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
8: azt ugye tudod, hogy újra elkaphatod? És másodjára súlyosabb lehet. Az oltás erősebb védelmet nyújt, mint a fertőzés.
2021. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyszer teszteltek, akkor voltam pozitív. Komolyabb tünetem akkor sem volt, szerencsére családtagjaimnak se, akik azóta oltva vannak. Azóta 2-3x volt hasonló tünetem az elmúlt évben, ami simán lehetett Covid, mert találkozni találkoztam emberekkel, ráadásul Prágában dlgoztam, ahol hivatalosan az ország 20%-a elkapta a Covidot. De ezek a tünetek 3-4 nap alatt elmúltak, és mivel home office volt, nem teszteltek. Persze elismerem, hogy lehet durva is.
2021. máj. 12. 13:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Jócskán túlárazva vettek egy csomó keleti vakcinát, azt akarják előbb elsózni, hogy ne lehessen mondani, hogy kerestek rajta, de nem is kellett annyi.
2021. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!