Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazó aki szerint...

Ellenzéki szavazó aki szerint "mindegy ki nyer csak váltsuk le az Orbánt" az nem érzi ebben a kijelentésben a problémát?

Figyelt kérdés

Itt is és rengeteg Facebook kommentben olvasni ezt, hogy mindegy ki csak Orbán helyett legyen valaki , meg akár az ördögre is szavazunk csak Orbán menjen.


Értem én, hogy van aki nem szereti a Fideszt de ez a bárki csak ő ne az elég felelőtlen hozzáállás kormányváltásnál.


2021. máj. 13. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
56%
Ha sikerül legyőzni a fideszt az kb. olyan jelentőségű lesz mint mikor a törököket kiűzték az országból. A különbség annyi ,hogy a törökök kevesebb kárt okoztak és nem stadiont építettek hanem fürdőket.
2021. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

#9


Biztosan magasabbak lesznek a fizetések? Ezt Dobrev Klárika bejelentésére alapozod az EU-s minimálbérről, amit az EU már több ízben megcáfolt?


Vagy csak úgy hirtelen rászól majd a DK a vállalkozókra, hogy most azonnal emeljetek fizetést? :D


Mennyire korlátolt pár ember, te jó ég

2021. máj. 13. 18:43
 13/62 Micimacko67 ***** válasza:
41%
Kérdező, a mostani kormány nem ugyanezt csinálja? Rászól a vállakozókra és emelni kell a minimálbért! Rosszul tudom?
2021. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
48%
"Értem én, hogy ...." Dehogy érted!
2021. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:

Minimálbér 5-10% éves emelése nem egyenlő azzal mint amit páran itt vizionálnak, hogy többszörösére rúg majd a fizetése minden lumpennek.


Most is megcsinálhatjuk, hogy 2x annyit keres mindenki, viszont akkor 3x annyiba kerül majd minden és léptünk egyet hátra mint munkavállalók.

2021. máj. 13. 18:55
 16/62 Micimacko67 ***** válasza:
66%
Kérdező, te felsőbbrendűnek tartod magad másoknál? Milyen jogon lumpenezed le az egyszerü, gyári dolgozókat?
2021. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 A kérdező kommentje:

#17


Gyári dolgozó nem egyenlő a lumpennel. Látod, pont te vagy az aki a lumpen szóra a gyári dolgozókra asszociál.

2021. máj. 13. 19:02
 18/62 Micimacko67 ***** válasza:
43%

Ne mosakodj kérdező, ebből most nem tudsz jól kijönni!

Meséld már, hogy te kire értetted a lumpen jelzőt!

2021. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
35%
18:29: baromi magas labdát dobtál ám fel...
2021. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

#19


Itt csak te mosakodsz. Én leírtam a lumpen szót amit jobb helyeken tudják mit jelent, majd te összemostad ezt a becsületes gyári melósokkal.


Utána meg még te kezdesz el engem támadni, igazi balos tempó. Sokat tanultál a DK-tól meg a propaganda médiájától, csak gratulálni tudok érte.

2021. máj. 13. 19:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!