Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazó aki szerint...

Ellenzéki szavazó aki szerint "mindegy ki nyer csak váltsuk le az Orbánt" az nem érzi ebben a kijelentésben a problémát?

Figyelt kérdés

Itt is és rengeteg Facebook kommentben olvasni ezt, hogy mindegy ki csak Orbán helyett legyen valaki , meg akár az ördögre is szavazunk csak Orbán menjen.


Értem én, hogy van aki nem szereti a Fideszt de ez a bárki csak ő ne az elég felelőtlen hozzáállás kormányváltásnál.


2021. máj. 13. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 Micimacko67 ***** válasza:
54%

Kérdező, tudod így már értem, amit itt művelsz...

Ezek szerint nem ismered az eredeti Fideszt...Ezek szerint nem ismered OV 1998-as gerinctelenségét, ahogy összefeküdt az ország politikai bohócával a hatalom érdekében!

2021. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Én csak azt ismerem, hogy 2010 óta halad az ország a nyugati életszínvonal felé, egyre több pénze van az embereknek, jobban élünk, biztonságos országban.
2021. máj. 14. 11:25
 53/62 anonim ***** válasza:
26%
11:25: aham... Mesélj még.
2021. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
37%
52. Úhh bazmeg, a helyzet súlyos.
2021. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 Micimacko67 ***** válasza:
34%
Kérdező, még egy kérdés...az ország melyik részén élsz?
2021. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Nem unod még ezeket a személyes kérdéseket? Mi lényege van? Ha Borsodot mondok akkor proli vagyok? Ha Budapestet akkor NER lovag? Ha Győr akkor átjárok Ausztriába takarítani? stb..


Bárhol is lakik az ember van ilyen meg olyan réteg is.

2021. máj. 14. 11:47
 57/62 Micimacko67 ***** válasza:
49%

Nem, ezeket pont nem akartam mondani...


Csak annyit szerettem volna a becses figyelmedbe ajánlani...függetlenül a társadalmi rétegződéstől, hogy az ország egyes részei nem egyformán fejlődtek...amit te esetleg látsz fejlődést a nyugati részen, annak a töredéke nem valósult meg a keleti részen...

S itt most ne gyere azzal, hogy ki a lumpen és ki nem! Ehhez ennek semmi köze!

Menj el mondjuk az ukrán határ közelébe és magyarázd el az ott élő és DOLGOZÓ embereknek, hogy közelítjük a nyugat európai színvonalat...

2021. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:

Az ukrán határ közelében is vannak orvosok, ügyvédek, mérnökök, programozók akik ugyanolyan jól keresnek.


A gyári munkás meg vagy elfogadja azt a havi 200-250 ezret amit kap túlórákkal vagy elköltözik nagyobb városba és jobban keres.

2021. máj. 14. 11:57
 59/62 Micimacko67 ***** válasza:
54%
Kérdező, szépen kérlek...ne fárassz! Te is tudod, hogy ez nem igaz!
2021. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Mi nem igaz benne? Ott nincsenek tanult emberek csak utca seprők?


Igazi ellenzéki budapesti mentalitás, hogy az egész ország tanulatlan utcaseprőkből áll csak Budapesten laknak az értelmiségi Gyurcsány szavazók , mindenki más proli minimálbéren tengődő vidéki zsellér

2021. máj. 14. 12:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!