Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy a FIDESZ lop,...

Miért baj hogy a FIDESZ lop, miközben az emberek is ezt csináljak?

Figyelt kérdés

Az átlagember is ott ügyeskedik ahol tud, trükközik, megoldja okosba.


Miért baj ha a politikusok ezt nagyba csináljak?


Semmivel nem rosszabbak, csak a szint komolyabb.



2021. máj. 14. 09:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

Jo kis kadar rendszerbol jott ugyeskedes.


A Fidesz epp azert lop mert Magyarorszag vereben van a korrupcio. Mindenki ott csal ahol tud (tisztelet a kivetelnek), ezert az emberek se haborodnak fel annyira ha a hatalmasok szetlopjak magukat.

2021. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Tehát ha ellopnak tőled valamit, akkor abban te semmi rosszat nem látsz, sőt te mástól is lopni fogsz? Te aztán egy ritka példány vagy még a fideszesek között is.
2021. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Hát igen, ebben a kérdésben sok az igazság!

Tovább megyek, ha bármelyik "csaklopafidesz" örjöngő vállalkozó, cégvezető, politikus, szavazópolgár stb körül nézne előbb a saját portáján, úgy őszintén, akkor szerintem jobb lenne, ha hallgatna.

A minap is egy vállalkozó szidta bőszen a kormányt, én meg magamban arra gondoltam, hogy haver, ha te lennél ott, ismerve a tevékenységét, már mindent elloptál volna, a korrupció, a sunyi- mutyi, a haverok az menne, becsületesség kizárt!!

2021. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Ezért egy rohadt nyomorult lenézett posvány pöcegödör ez az ország, mert azt hiszed többed magaddal együtt, hogy ez a nagy megfejtés.


Most képzeld el a bíróságot egy gyilkossággal vádolt ember csak oda vet a bírónak hogy:


"Na és akkor? Hát öljön maga is."


Aztán felmentik.

2021. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Ja és aztán a bíró ezután agyonlövi a mellette lévő írnokot vagy minek hívják ezeket, és akkor egál. Micsoda szép világ.
2021. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Van benne igazság. Árnyék projekció. Ez emberek a sajat hitványságuk, amivel nem tudnak szembe nézni, kivetittik azokra a politikusokra, akikkel érzelmi alapon nem tudnak azonosulni.

Mikozbe vakok rá, hogy az általuk preferalt vezetők de ők maguk se különbek kicsibe. Lényegeben az egesz magyar tarsadalom ilyen. Politikisok, vállalkozok, prolik, újsàgirok, stb.


Szepen megnyilvanul az olyankor, amikor bizonyos vélekedésből érezhető, mintha a "kisemberek" lennenek a becsültesek, a nagyok a széljamosok. Ez egy illuzió, amit ki is hasznal a politika.

2021. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

A dolognak fordítva kellene működnie, a hatalmon levőknek kellene példát mutatni tisztességből, és akkor ez fokozatos legyűrűzhetne a nép közé is, ha látnák, hogy fent is tisztességesek.


De ha fent harácsolva lopnak egyfolytában, akkor nyilván azt mondja a nép, hogy akkor miért legyek én tisztességes.


Szóval rossz példát, rossz mintát mutat a kormány, nem a követendő utat.

2021. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Mansour ***** válasza:
61%

#4

A kérdező nem azt írta, hogy ez így helyes, hanem csak felhívta a figyelmet a jelenségre.


Amúgy a #6-nál a pont.

2021. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mansour ***** válasza:
60%

#7

Tele van a padlás azzal, hogy mi kellene. Valaki TEGYE már végre, és mutassa azt a jó példát. De én még ilyet nem láttam.

2021. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
8. a kérdező megkérdezte, hogy miért baj, tehát ő nem érti miért baj, szerinte ez így jó.
2021. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!