Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz honfitársaim mit...

Fidesz honfitársaim mit csináljak vasárnap?

Figyelt kérdés

Mindig a Fideszt követtem eddig mindig rá szavaztam, de ezt a Borkai ügyet nem tudom hova tenni....

Az egy dolog hogy mindenhol vannak ilyen emberek akik kilógnak a sorból és nem a Fidesz és az én erkölcsi normámmal rendelkezik, nincs azzal bajom hogy Borkai ezt csinálta ettől még a Fidesz számomra ugyanolyan jó párt lenne, viszont amiatt nagyon csalódtam és gondolkodok hogy elmenjek e szavazni egyáltalán vasárnap, az az hogy nem hátrált ki a Fidesz mögüle, pl. Tarlóst becsülöm mert ő kihátrált, de maga a Fidesz nem zárta ki a pártból nem szólították fel felmondásra hanem megvédték és szinte kiálltak mellette és magánügyként aposztrófálták állták mintha ezért ezzel nem kéne foglalkozni. Megtört bennem valami és nem tudom mit csináljak úgy érzem bajban vagyok Vasárnapot illetően...


2019. okt. 12. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezt a pártcsicskaságot. Szavazz arra a SZEMÉLYRE, aki a legszimpatikusabb, vagy legjobb a programja. De csak azért, mert XY párt áll a neve mellett...
2019. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem Győri vagy akkor nem érint ez a dolog, de nyílván nem is Fideszes vagy , ez csak egy troll kérdés.
2019. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3. Nem vagyok Győri, így valóban nem érintene a dolog, de igenis egy keresztény és magyar ember vagyok és annak gondolom magam és vagyok is és valóban mindig a Fideszre szavaztam, itt csak azzal van baj hogy a Fidesz nem kezeli szerintem kellőképpen megfelelően ezt a gondolkodásmódot. Én úgy érzem és reménykedek is hogy a Fidesz egy konzervatív családcentrikus magyar párt, de valahogy ezt nem tudom hova tenni ezt a gondolkodásmódot. Úgy érzem egy konzervatív vallásos pártnak igen is sokkal jobban fel kellene Borkai ellen lépni de ezt a Fidesz nem tette meg ezért nagyon nagyon rettentően szomorú vagyok
2019. okt. 12. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra is fenntartom, hogy troll kérdés de azért válaszolok.


Polgármester választás van tehát ha a te városodban Fideszes van és jól vezeti akkor szavazz rá, ha balos és rosszul vezeti akkor szavazz a másikra és vica-versa.


Itt nem a Fideszre szavazol hanem az aktuális jelöltre.

2019. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el gyónni a templomba Borkai helyett is.

Talán hétfőre végzel vele...

2019. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5, ennyire nem egyszerű. MErt én pl utálom a mostani fideszes vezetést. Ugyanakkor tisztában vagyok azzal is, hogy nekünk lőttek, ha ellenzéki lesz a városvezetés fidesz-kormány mellett.
2019. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#7 Viszont, ha fideszes polgi lesz akkor mi fog történni? Tovább folytatódik a lenyúlás, a mutyi, a haverok kitömése közpénzzel, a helyi fideszes újság és egyéb média pedig mindezt úgy fogja beállítani, hogy mekkora fejlődés van, amit minde hívő elhisz. Ez tényleg sokkal jobb megoldás! Szavazz a Borkai féle csapatra, nem fog meglepetés érni!
2019. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem fogok rájuk szavazni, 8, eddig sem tettem. Csak volt nálunk olyan időszak, mikor nem olyan volt a városvezetés, mint a kormány, bizony ittuk a levét.
2019. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!