Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis indul Karácsony az...

Mégis indul Karácsony az előválasztáson?

Figyelt kérdés
A mai napon a párbeszéd felkérte karácsony gergelyt hogy induljon az előválasztáson, és volt egy facebook posztja egy nappal előtte hogy nagy bejelentésre készül. Valószínűleg az indulást jelenti be. De ha nem így lenne mi más lehet még? (Magánvélemény: Nekem ha indul az azt jelenti hogy hataloméhes, és átveri a szavazóit, akik "rábízták" budapestet.) Mi a véleményetek?

2021. máj. 14. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"az azt jelenti hogy hataloméhes,"


Mert a felcsúti pasa nem az?!

2021. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen már Rákay is elgondolkodott, neki vannak tippjei: :)


[link]

2021. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, leszögezném hogy ki nem állhatom Viktort, és támogatom az ellenzéket. Viszont ez az indulás (ahogy feketegyőré és kláráé is az volt) negatív hatással lesz a választásra. Ha miniszterelnök akar lenni nem kellett volna vállalni budapest vezetői pozícióját.
2021. máj. 14. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is: Karácsony maradjon csak főpolgármester! Annak jó, és nem tudom, hogy most ki lehetne helyette?! Én nem kockáztatnék a helyében, ráadásul ha nem nyer az előválasztáson, akkor ki fogják szívni a vérét a bér-fideszesek, és ő nem elég erős hogy ezt szemrebbenés nélkül állja...

A fentiek miatt nem rá fogok szavazni!

2021. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bejelentette, szerintem hülyeség volt.
2021. máj. 15. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Karácsony lőtt magának egy öngólt!

Remélem, hogy nem ő lesz a nyerő az előválasztáson - de ha igen, akkor rá fogok szavazni!

2021. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!