Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudnám feleségül venni...

Hogyan tudnám feleségül venni a szépséges Gyurcsány Annát, Gyurcsány Ferenc egyetlen lányát úgy, hogy csak egy átlag ember vagyok?

Figyelt kérdés

Tiborcz is csak egy átlag ember volt, mégis be tudott házasodni magasabb körökbe, igaz meg is fizette az árát - egy ronda fél-roma nőt vett el. Reméljük el is lesz számoltatva hamarosan az a gazember.

Én két legyet ütnék egy csapásra: egy gyönyörű nőt vennék el + a jövő pártjának elitjébe házasodnék be.

A Fidesz eladta a hazánkat Kínának, előbb-utóbb bukni fog nincs mese. Az Ellenzéki Összefogásé a jövő.



2021. máj. 15. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ó nem, a kérdésed alapján te nem egy átlagember vagy, hanem egy *** (kimoderálva).
2021. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Akassz egy táblát a nyakadba, hogy: ÉN IS ROMA VAGYOK!
2021. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Vállalj DK-ni állást egy egyetemen, kígyózzál a háza elé, hazudj éjjel nappal, majd ajánlj fel egy lakodalmat öszödön amit saját zsebből fidesz. Tuti siker lesz!!
2021. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Vigyél 1hordó bort az apósjelöltnek.
2021. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár csöppet se sajnálom Orbán Ráhelt, azért a nagy vagyonért le kell nyelni bizonyos dolgokat. Állítólag Tiborcz felcsinálta a titkárnőjét, és Orbán Ráhelt a családja (nyilván Viktor) nem engedte elválni emiatt. Szóval Ráhel nyel és tűr otthon, míg hites ura csalja őt.

Ne akarj így élni! Olvasd el Jókai: Szegény gazdagok c. regényét! És keress egy átlagos, normális családból való lányt.

2021. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2021. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álmodban.
2021. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!