Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elindult az igazi kampány a...

Elindult az igazi kampány a fidesz beindította a média úthengert a neten, péntek óta a youtube (már videokat megszakító reklámokkal is), és a facebook ontja magából A PÁRT fizetett hirdetéseit. Másnál is? Mi az ok? Sok az idő választásig.

Figyelt kérdés

Karigerit gyurcsányozó reklámok főleg, de kocsismáté, meg a többi "elvtárs" bejegyzései is megjelennek, a "hirdetés" cimkével.


Mi történt? Az előválasztás még messze van, a rendes választás még messzebb.

Egyszerűen csak annyi hogy karigeri jelöltette magát? Budapest fojtogatásának, és egy előre hozott főpolgármesterválasztásnak alapoznak?



2021. máj. 16. 13:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
életemben nem irtam be a facebookra hogy fidesz mégis beadja
2021. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem új kérdező, csak most egyre többször használnak neten keresztül
2021. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Válasz a már korábban beindult ellenzéki kampányra. A Fidesz most nem fogja elkövetni azt a hibát, mint korábban, hogy átengedi a virtuális térfelet az ellenzéknek.
2021. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
#11 Nem kell, hogy a faladra kiírd, a Facebook figyeli a privát chatet is, meg azt is, hogy milyen oldalakat nyitsz meg.
2021. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Keress rá a keresőben (Google, Bing, vagy ami van):

uBlock origin

Majd' minden internetböngészőhöz van változata.

Tökéletesen blokkol minden Youtube reklámot.

Egyes weboldalakon vannak trükkös reklámok, amelyek megkerülik a reklámblokkolókat, ekkor a reklámot tartalmazó konténer-elemen (ez a reklám mögötti téglalap) jobb klikk, "block element" és a megjelenő kis ablakban add/hozzáad gomb.

A Facebook trükkösebb, de van megoldás rá (ehhez is kell az uBlock):

[link]

A televíziós reklámokat a következőképpen blokkolhatod: ne nézz tévét :)

2021. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#15 nem, nem blokkol minden youtube reklámot, csak az oldalon lévőket. A videot megszakítókat nem, mert nem lehet. Főleg nem okostv-n.
2021. máj. 16. 21:51
 17/27 anonim ***** válasza:

Nekem uBlock van és mindent blokkol, egy reklámot nem láttam már régóta Youtube-on.

Az okostv az más, de biztosan van arra is valamilyen hack, hogy eltűnjenek a reklámok. Ha leírod, hogy melyik firmware, akkor talán tudok segíteni.

2021. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én is ellenzéki vagyok, többnyire ellenzéki dolgokat nézek, mégis orrba szájba kapom a fideszes reklámokat - konkrétan a megafon közpénzből támogatott fideszes szarság hirdetését.

minden nap jön minimum egy. Nyilván megadják, hogy ellenzéki célcsoportnak menjen abból a célból, hogy elbizonytalanítsák azokat.


A Fidesz azt szeretné, ha Dobrev Klára nyerné az előválasztást, mert azzal könnyebben nyer a Fidesz. Szánalmas, hogy be vannak szarva.

2021. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#17 Okostévénél az a megoldás, ha reklámblokkolós routert veszel. Akkor a tévé nem tudja betölteni a reklámokat, mert azok a címek blokkolva vannak.
2021. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#19 Attól a jelenség még ott van. És az a felháborító, hogy a Fidesz elhűtlenkezeli ismét a közpénzt, mert az nem arra van, hogy elkampányolják a fidesz számára. Persze ez nem újdonság, csak hát na... nem véletlenül változtatták meg századszor a "gránit szilárdságú" alaptörvényt, hogy az alapítványoknak juttatott közpénz elveszti a közpénz-jellegét.

Ennyire keresztények ezek a "keresztények".

"Óvakodjatok a hamis prófétáktól! Báránybőrben jönnek hozzátok, de belül ragadozó farkasok. Gyümölcseikről ismeritek fel őket. Szednek-e tövisek közül szőlőt vagy bogáncsról fügét? Így minden jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa pedig rossz gyümölcsöt. Nem hozhat a jó fa rossz gyümölcsöt, sem a rossz fa jó gyümölcsöt. Kivágnak és tűzre vetnek minden fát, amely nem terem jó gyümölcsöt. Tehát gyümölcseikről ismeritek fel őket. Nem jut be mindenki a mennyek országába, aki mondja nekem: – Uram, Uram! Csak az, aki teljesíti mennyei Atyám akaratát. Sokan mondják majd nekem azon a napon: Uram, Uram, hát nem a te nevedben jövendöltünk? Nem a te nevedben űztünk ördögöket? Nem a te nevedben tettünk annyi csodát? – Akkor kijelentem nekik: Sosem ismertelek benneteket. Távozzatok színem elől, ti gonosztevők!"

2021. máj. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!