Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzon az ember?...

Kire szavazzon az ember? Miért van még ott még mindig Orbán és társai?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert az ország fele még mindig támogatja, bármit is csináltok.
2021. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, de miért támogatja? Ez a kérdés lényege.
2021. máj. 16. 14:09
 3/16 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak, nem vagyok a nem-támogatói között. Miből gondolod, hogy milyen szavazó lennék, ha állampolgár lennék?
2021. máj. 16. 14:10
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Ja, felsoroltad kb az egyetlen értelmes alternatívát a káosz és bizonytalanság elkerülésére.
2021. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztosan Mussolini volt az egyetlen értelmes alternatíva Olaszországnak annak idején?
2021. máj. 16. 14:14
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

- 13. havi nyugdíjat visszaépíti

- családtámogatások, autóhoz kedvezmény

- 25 év alatt szja eltörlése

- migráció elutasítása

- rezsicsökkentés

- mosógép/hűtő/stb pályázatok

- kkv-k támogatása

- Magyar Falu Program

- szembe mer menni európai politikusokkal

- a céges szegmensben folyamatosan nőnek a bérek

2021. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Pázmán Koppány a legjobb miniszterelnök lesz
2021. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

- 13. havi nyugdíjat visszaépíti

10 év után 1 heti alamizsnanyugdíj, míg felcsut stadiont kap?


- családtámogatások, autóhoz kedvezmény

és kinek a pénzén? a miénken, alamizsnát visszaad, miközben a fideszesek dúsgazdagok lesznek. Mészáros báb pl.


- 25 év alatt szja eltörlése

kinek is a pénzén? a miénken...


- migráció elutasítása

milyen migráció? hány migránst láttál, aki ebben az országban akar letelepedni?


- rezsicsökkentés

kinek is a pénzén???? hogy többet lenyúlhassanak?


- mosógép/hűtő/stb pályázatok

na ne mond, hogy orbán adta, azt német holland finn emberek pénzén kapta....


- kkv-k támogatása

na ez így egy nagy semmi, konkrétan?ű


- Magyar Falu Program

közmunkára gondolsz, vagy arra, hogy a pestiek kaptak pénzt, mert a pesti piacokon árulnak uborkát meg falusi kolbászt?


- szembe mer menni európai politikusokkal

akkor lenne hiteles, ha szembe merne menni orosz és kínai politikusokkal is.


- a céges szegmensben folyamatosan nőnek a bérek

na ne mondd, hogy ez orbán érdeme. talán ő adja? inkább elveszi.

2021. máj. 16. 14:20
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Számtalanszor futottam bele a munkahelyemen ilyen fideszes narancslevekbe. A tipikus narancslé onnan ismerszik meg, hogy provokatív módon visszakérdez, hogy akkor, ha nem a felcsúti faarquad legyen, akkor ki más. Na erre szoktam olyan diplomatikus választ adni, hogy olyannak adnék lehetőséget, aki még nem kapott. Ekkor úgy ki szoktak borulni, hogy de az öszödi beszéd, hogy a Jakab azt szemen tudnám köpni és stb. Én 27 éves vagyok és semmi előnyöm nem származott ebből a politikai rendszerből. Mást nem hallok nap mint nap, hogy a soros a migráns a vakcila. Orbán tipikusan olyan szinten buta és alpári ember, hogy nem lehet vele vitatkozni, mert értelmi fogyatékos. Felteszel neki egy kérdést, aztán felolvassa a járványügyi adatokat. Én számtalan szülőtől megkaptam, de még idősebb korosztálytól, hogy márpedig igenis jó nekünk fiataloknak, hogy milyen kur.a jó életem lesz, ha összeb.szok 3 gyereket. Nekem nem kell 3 gyerek! És amikor mondom hogy én semmivel nem lettem előrébb, a hülyéje megmagyarázza nekem, hogy de a lehetőség nekem is adott, hogy összeba.sszak 3 gyereket, tehát ne mondjam azt hogy nekem nem adtak esélyt... Tehát lényeg a lényeg, hogy vannak elvakult ostoba emberek, akik fanatikusok és mindent elhisznek ennek a bandának. Én nem tartozom közéjük és tőlem jövőre nem kapnak újabb esélyt. Természetesen jó eséllyel nyerni fognak, de már az is nagy szó lenne ha a 2/3 nem lenne meg.
2021. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%

Tudod, kedves kérdező, sajnos, vagy nem, de valójában két alternatíva van.

Marad a Fidesz, és te is rájuk szavazol, ha van eszed, mert a másik alternatíva bizony Gyurcsány!! Tudom, szeretik ezt tagadni az ellenzék részéről, de Jakab lepaktált vele, mint ősi ellenségével(!), Dobrev a felesége, Karácsonyt meg már körbevették a korábbi Gyurcsány kormány miniszterei és államtitkárai! Innentől kezdve nincs kérdés, akarod/ akarjuk- e Gyurcsányt újra a hatalomban látni?? Én soha! Annál egy közepes Fidesz is sokkal jobb!

2021. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!