Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztényként kire szavazzon...

Keresztényként kire szavazzon az ember, hogyha nem a Fideszre?

Figyelt kérdés

Többen mondják, hogy ne szavazzunk rájuk.

Én meg is értem, hogy miért.Nekem sem tetszik, ahogy "ügyeskednek".


De, én nem akarok egy olyan országban élni, aminek a kormánya nem a keresztény kultúra megtartását támogatja.Hanem valami szabadelvűséget meg migránsok betelepítését akarja, mint minden más párt.

Ezért nem szeretem az ellenzéki pártokat, mert ők azt akarják.


Emiatt, úgy érzek kötelességem a Fideszre szavazni.Másrészt, anyagilag átlag felett állok, nem élek luxusban, de nincs okom panaszra.


2016. nov. 27. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Jobbikra, se mert akkor koncentrációs táborban találod magad.
2016. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
MDF-re(isten nyugosztalja) MoMa-ra vagy bármelyik baloldali pártra. Kivéve a MMP-t.
2016. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül a te dolgod lelkiismereted szerint szavazni. Ha neked ez a legfontosabb, akkor szavazz a Fideszre.
2016. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A Moma nem tetszik, ők ugyanolyanok, mint a baloldal.Nem keresztények és beakarják telepíteni a migránsokat.
2016. nov. 27. 20:10
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
Jó az a munkáspárt is, ők legalább a dolgozó népet védik.
2016. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

És miben nyilvánul meg ez a nagy kereszténység?


Nem ideológiák mentén kellene szavazni,hanem józan ész alapján..

2016. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen megértelek. Nem hiába kötött milliárdokat a Fidesz a mi pénzünkböl migráns ellenes uszitásra. Nálad termékeny talajra hullott. Félsz, rettegsz és ugy érzed, hogy téged csak a fidesz (vagy még inkább személyesen OV) védhet meg.
2016. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

A Fidesz és a KDNP NEM kereszténypárt, csak ezt hazudják. A korrupció, harácsolás, kapzsiság NEM keresztényi érték! Jézus, ha újra itt lenne, kiűzné őket a templomból! A migránsok befogadása pedig keresztény érték! De Magyarországon egy migráns sem akar letelepedni.

De nem ismerek olyan pártot, ami az európai kultúra megtartását ellenezné.

2016. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Magyar Nemzeti Párt, FKgP, Nemzeti Értékelvű Párt, Élőlánc Magyarországért, MIÉP és természetesen a Jobbik.

Most hirtelen ennyi ugrik be.


Ha valaki kötelességének érzi egy pártra szavazni, ott bizony már személyes kötődés van. Első lépés a fanatizmus felé (talán már nem is az első).

Egyébként nem értem mi köze van az anyagi helyzetednek, ahhoz kire szavazol? Ezt elmagyaráznád?

2016. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

A Moma nem tetszik, ők ugyanolyanok, mint a baloldal.Nem keresztények és beakarják telepíteni a migránsokat.


Ezt miből szűrted le? Linkelj már be légyszi valami arra utalót, hogy be akarják engedni a migránsokat!


"Ezért nem szeretem az ellenzéki pártokat, mert ők azt akarják. "


Mit akarnak? Azt se tudod! Meg azt se, hogy a fidesz mit akar, csak nálad célba ért az agymosás, az látszik. Keresztények? Elárulom Neked, hogy mindenhol ott vannak...hűha most mi lesz? A kérdés az, hogy ki az, aki csak "papíron" az, vagy aszerint is él. Sokaknak még a 10 parancsolat is gondokat okoz.

2016. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!