Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre nem nyer a Fidesz?

Jövőre nem nyer a Fidesz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 05:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
69%
Mi a választék? Ki az ellenfél?
2021. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
49%
Nyerni fog a Fidesz, de nem lesz 2/3- a. Szerintem...
2021. máj. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
43%
Nincs alternatíva. Az egész politikai elit semmirevaló. Akkor minek váltani?
2021. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
42%

Most, hogy ráébredt a félcédulás ellenzék az 1:1 felállás egyetlen esélyére lehet némi remény azért valljuk be. A önkormányzati választások ezt alátámasztották. Véleményen szerint kettő dolgon múlik majd az egész.

1. Lesz-e újra elégséges ellenzéki részvétel? 2018-ban láthattuk, hogy közelíteni kell a 70%-os részvételt ahhoz, hogy a Fidesz túlnyerhető legyen. Sajnos az ellenzék rengeteg szavazót veszített a covidkezeléssel kapcsolatos álláspontjuk miatt, rettenetes sok a svéd modell párti aki ilyen kormányt nem akar. Ezen az segíthet, ha ugyanez a csalódott tábor lejön a Fidesztől is, más nem nagyon.

2. Képes lesz-e végre ellenőrizni a körzeteket az ellenzék? Az ellenőrizetlen körzetek eredményének manipulálásával ilyen kicsike különbség ami várható nagyon könnyen győzelemmé sőt újabb 2/3-dá alakítható, a kutya nem fogja tudni mi volt a valós eredmény ezekben a körzetekben, lásd 2018-at.

2021. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
17%

Csak a balosokat neeeeee,könyörgöm!


Meg a parizerzabálót seeeee!



Hajrá O.V.! :-)

2021. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
67%
A tisztelt fideszesktől kérdezem mert engem amúgy bármilyen párt hidegen hagy de ez kiszúrta a szemem. Hogyan lehet az hogy Orbán Viktor legjobb barátja viszonylag 2-5 év alatt az ország leggazdagabb embere lett? Illetve az hogyan lehet hogy a kormány legutóbb csak a Meszaros egri hoteljére kétszer annyi pénzt adott mint az Eger városára és csak azért mert Orbán Viktor haverja. Ez semmi másról nem szól egyszerűen fogalmazva mint lopásról.
2021. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
9%

16!

Unalmas! Igen tudjuk, lopnak. Mindenki is lop.

Ahogy korábban is, csak ezt szeretik elfelejteni.

2021. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
13%

"csak azért mert Orbán Viktor haverja"


Ezt te gondolod így vagy van erre bármi bizonyíték?

2021. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%
18-as: Ha nem lenne az akkor nem kapna a kormánytól támogatást és nem lenne a leggazdagabb magyar. Aki megérdemli a leggazdagabb magyar emberek közül a helyezését az a Gattyán György. Ő nem a politikusokat és a politikát hívta segítségül hogy meggazdagodjon. Igen mindenki lop bárki aki a kormányra fog kerülni mindenki lopni fog de akkor is kellennek már változások és a Fidesz már eleget lopott és szívatta a magyar embereket.
2021. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
24%

#16-os!


Engem ugyan nem érdekel,hogy kinek a zsebét tömi!

Sem neked, sem nekem nem lesz több zsé!


A másik, az sem hat meg, hogy milyen gazdag Mészáros.Kit érdekel?

Simán bemegyek az Ő szállodájába is, ha úgy alakul, és nem játszom óvodásat, hogy "csakamészárosébanemmmmmmegyünk".



Loptak a régiek is, lopnak az újak is.

Én is lopnék , ha tehetném, és szerintem mindenki, akinek csan egy csöpp esze, és lehetősége.


A moralitásom nem kérdezné meg, hogy : Hééé, nyuszika, vajon jó-e , hogy a kis lopcsi pénzből melengetjük a seggünket a Szesell -szigeteken? :-D

2021. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!