Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak Karácsony olyan,...

Gyurcsánynak Karácsony olyan, mint Medgyessynek volt Gyurcsány?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha kifejtenéd, hogy mire is gondolsz? Mit hasonlitasz mivel? Mi at eredmény szerinted?
2021. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Mint tojásnak a tyúk. Vagy tyúknak a tojás. Vagy a tököm tudja.
2021. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Medgyessy is predesztinált valamit Gyurcsánnyal kapcsolatban, benne látta a jövőt, magához édesgette a kígyót, szárnyakat adott neki és jól hátba szúrta, mint Brutus Caesart. Gyurcsány a jövőt láthatja Karácsonyban is, ezért lohol (illetve kígyózik) a nyakába és támogatja?
2021. máj. 17. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Én inkább Medgyessy és Karácsony közé tenném az egyenlőségjelet.

Mindketten elhiszik, hogy maguk értel el valamit, pedig bábok és akkor dobják őket, amikor csak akarják.

2021. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Gyurcsány a múlt, soha nem lesz újra a hatalomban, de beleszólni se nagyon fog. Ahhoz túl sokat iszik. Ja, ha nem Sorost fúj a fideszes birka, akkor Gyurcsányt.
2021. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

"Gyurcsánynak Karácsony olyan, mint Medgyessynek volt Gyurcsány?"

Nem. Medgyessy pont olyan volt gyurcsánynak, mint amilyennek most Karácsonyt szánja. Mindkettő (Karácsony és Medgyessy) csak bábok, akiket a háttérből gyurcsány csapata mozgat. A ballibek meg elhiszik hogy egy új miniszterelnökre szavaztak.

2021. máj. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
4-es: téged is Puzsér hülyített?
2021. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

#7!


Puzsért a karrierje legelején hallgattam rendszeresen. (radioban volt)

Akkor is egy szórakoztató, magát túlértékelő embernek tartottam, aki attól veszélyes, hogy időnként vannak jó meglátásai, de rendkívül sok hülyeséget is mond.

Az önkormányzati választások óta talán egy anyagot nem néztem, nem hallgattam tőle. Amúgy inkább őt választottam volna, mint Karácsonyt, mert Puzsér hülyeségei legalább a saját hülyeségei.

2021. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mostanába mindenki ezzel van elfoglalva. Én csak erről az egészről egy reklámot láttam youtubon
2021. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!