Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 25 év alattiak. Ti nem féltek...

25 év alattiak. Ti nem féltek attól hogy a jövő évtől induló szja mentességet ahogy lehet a baloldal eltörli?

Figyelt kérdés

Mert bizonyára ez lesz a helyzet. Újra magas adók és megszorítások jönnének.


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem jó ha havi sok 10ezer forinttal több lesz, és nem még kevesebb mint most.


Én már csak ezért is a Fideszre szavazok.



2021. máj. 18. 11:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ha nem fidesz kormány van, szinte adókra sincs szükség.
2021. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
Nekem fontosabb h ne 500e ft buntetest kapjanak a pedofilok, ha politikusok. Hogy ne kina fele adossodjunk el. Ne legyenek gyulolet kelto plakatok. Ne legyen az orszag a 2. Legkorruptabb az unioban. Ne legyen az allami vagyon kiarulva partkadereknek. Es meg sorolhatnam.
2021. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%
Ennek az adómentességnek "örülni" fog a minimálbéren foglalkoztatott 45 éves szalagmunkás.
2021. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
77%
Jól van , te kis troll.
2021. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 Rothadó Narancs ***** válasza:
77%

Hogyne, a baloldal maga a GONOSZ.

Gyenge próbálkozás...

2021. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
15%
Akár félnek, akár nem, erre számítaniuk kell. Még ha ezt nem is vallja be a baloldal. (A vizitdíjat bevallotta?)
2021. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Miért lennék troll? 21 éves vagyok, megvan a diplomám. (viszonylag magas a kerestem is) Éves szinten nagyon sok pénzt fog ez jelenteni. A "nagy" dolgokra ( korrupció stb.) az átlag embernek nincs kihatasa. Viszont ha a baloldal átreformálja az adorednszert, megint úgy hogy a gazdagabbak rosszul járjanak, az megint csak arra ösztönzi a népet, hogy ne dolgozz, ne tanulj, ne küzdj mert úgy sem tudsz többet elérni, mert elvesszük tőled. Ez a baloldali szemlélet. Szerintem ez nagyon rossz.
2021. máj. 18. 11:46
 8/47 anonim ***** válasza:
20%
Ők azt se tudják hol kell befizetni a csekket úgyhogy ne tegyél már fel nekik ilyen bonyolult kérdéseket
2021. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
86%
"A "nagy" dolgokra ( korrupció stb.) az átlag embernek nincs kihatasa. " "kihatása" valoban nincs (Ezt mint diplomás azért tudhatnád!!!) RÁHATÁSA meg igenis lehet! Gondolj akár csak a romániai korrupcioellenes tüntetésekre!!! Ha a leggazdagabb réteg rosszabbul jár a megváltoztatott adok miatt az szerinted mennyire befolyásolja a "(viszonylag magas a kerestem is)-ek szorgalmát, tanulásvágyát. Azonkivül ha figyelembe veszed, hogy pl. a kötelezöen viselt maszkokra kivetett 27%-os ÁFA talán nem a LEGJOBB adopolitika a jelenlegi helyzetben, talán elgondolkozol!
2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Mikor majd kevesebb pénz lesz a nettó fizetésetek, remélem akkor is így fogjátok majd védeni a baloldalt. Komolyan az ilyen emberek meg is érdemlik, csak sajnos minket normálisan gondolkodó embereket is szivattok vele. Végre csinál valami jó intézkedést a kormány. Nektek ez se jó. Nem értem komolyan.
2021. máj. 18. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!