Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most ezzel a 25 év alattiak...

Ékezetes billetyűzet kérdése:

Most ezzel a 25 év alattiak adókedvezményével betalált a Fidesz, mi? :)

Figyelt kérdés

Egy év múlva kerül bevezetésre, de az ellenzék már most be van tojva és kitalálnak mindenfélét:

- szavazatokat vásárol a Fidesz

- diktatúra van

- monnyon le alkatlan

- nyenyenye


Nem érzitek szánalmasnak? Nekem van egy borzasztó szekunder szégyenérzetem, hogy az ellenzék mindig azt kommunikálja mekkora királyok, közben meg sírnak mint a sebes valagú csibe.



2021. jan. 25. 12:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
És még krumpliosztás nem is volt idén, akkor nézd meg mi lesz
2021. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Kedvencem kimaradt:

- elveszik az ellenzéki városoktól a forrásokat brühühü

2021. jan. 25. 12:29
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem tercier szégyenérzetem van, hogy elterjedt a szekunder szégyenérzet fogalom.
2021. jan. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
En krumplizast es az ereszcsatornazast tarton szanalmasnak ... a 25ev alattiaknak meg minden okuk megvan, hogy oruljenek es hasznaljak is ki ezt a lehetoseget amig lehet ... Gyurcsany nem lesz ennyire jofej!
2021. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Látom kérdező rosszul esik, hogy miket írtunk a másik kérdéshez.
2021. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Az ellenzék lenne betojva??? :DDDDDDDDDDDDDDDD

Mert szerintem nem ők kezdtek el könyör adományokat osztogatni a Fideszt legjobban rühellő fiatalok számára :D

2021. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Fyatalsag ... bolondsag!
2021. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Számomra ez semmit nem jelent, áprilisban költözök külföldre, aztán soha vissza se nézek. Majd ha lesz bármi, ami miatt megérné Magyarországon maradni.

24F

2021. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Engem inkább az érdekelne, hogy mi lesz itt 2022 nyarán bárki is győz!!!


A fideszesek sikeresen agyonhallgatják az ellenzék pedig szintén nem üti eléggé a vasat, hogy milyen brutális mértékű hitelfelvételek zajlanak a háttérben, és az ország úszik az adósságban! 2020-ban több mint 4000 milliárd forint hitelt vett fel az ország! A GDP arányos államadósság pedig több mint 80%! Ez azt jelenti, hogy magasabb mint az "elmúltnyomcév" végén volt, amikor a Fidesz államosításokra kényszerült pl. manyup pénzek, hogy ne legyen államcsőd.

Csak kíváncsi leszek, hogy mikor vége a költekezésnek jövő tavasszal a választási évben és mindenki megkap mindent hitelből, amire most tényleg nincsen fedezet, akkor utána mi lesz? Mert három lehetőséged van az államháztartást finanszírozni:

hitelből (ez megy most)

kiadáscsökkentéssel (megszorítás régi nevén)

bevételnöveléssel (adózás emelése)

illetve ezek kombinációja.

Szóval 2022 nyarától én nagyon tartok, mert akárki is nyer, itt rohadt nagy megszorítások, adóemelések jönnek majd.

2021. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha megnézzük, bevezetett egy nulla adókulcsot a fidesz:)) Az lesz a szép, ha 25 éves kor után kevesebb lesz a fizu. Elkezd adózni, kevesebb lesz az adóval a nettó. Nem hiszem, hogy a cégek csak úgy emelnek habokra kb 16-20 százalék bért, annak aki betöltötte a 25 évét.
2021. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!