Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki segítsen nekem kérlek.T...

LeVi6666666 kérdése:

Valaki segítsen nekem kérlek.Történelem tangytárgyról lenne szó, azon belül az E.U. val kapcsolatban. Valaki kérlek soroljon fel 3 előnyt és 3 hátrányt hogy miért jó/rossz Mgyarországnak az Európai Unióhoz való csatlakozás?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
"Magyarországnak" számos okból rossz. Magyar népnek számos okból jó lenne ha nem lenne ekkora korupció...
2021. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Kilopja a szemünk

Belepofázik mindenbe

Ránk kényszeríti a szabályait


Előnye nincs.

2021. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Jó:

-mert öntik ide a pénz

-előnyösebben lehet kereskedni másokkal

-van egyfajta katonai és politikai védelmi vonzata is


Rossz:

-a magyar mezőgazdaság és állattartás tönkretétele

-a magyar kisvállalkozások ellehetetlenülése a nyugati multik miatt

-nyugati érdekek gyarmati szintű kiszolgálása

2021. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Hármaska még a jóból is csak a második igaz. Pénzből többet visznek el mint amit "öntenek", védelmet meg nem adnak sem katonai sem politikai téren.


Elsőt is max a NATO-ról lehetne elmondani, de valójában sztem azok is leszarnának minket ha támadás érne.

2021. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Jó, hogy ömlik ide az eus pénz és szar, hogy orbánék zsebében landol!
2021. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván kevesebb pénzt kapunk, mint amennyit kivisznek, egyébként nem lennénk benne, mert nem érné meg nekik.
2021. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%


Orbán nem lehet diktátor.


Rossz


Orbán és haverjai lopják az ő pénzüket is.

2021. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

3 Nem öntik a pénzt ne hazudj!


Egy baloldali sztárközgazdász kiszámította, hogy több pénzt tolnak ki innen, mit amennyit kapunk. Méghozzá baloldali!


a francia Thomas Piketty: a baloldal világsztárja szerint nem is igazán éri meg Magyarországnak és a többi kelet-közép-európai országnak az európai uniós tagság, mert ezzel csak külföldi cégek bérmunkás kifizetőhelyévé váltunk, amelyek zsákszámra lapátolják ki tőlünk a pénzt. [link]


A baloldal is megírta : A NYUGATI CÉGEK JÓVAL TÖBB PÉNZT VISZNEK EL TŐLÜNK, MINT AMENNYIT BRÜSSZELTŐL KAPUNK. [link]


NEGATÍV : -Elszívják a szürkeállományt


-Olcsó munkaerő a magyar. Kevés pénzért szereljük össze a cuccaikat, ami az Ő GAZDASÁGUK GDP-jét növeli


-Nincsen VÁM bevétel


-A cukoripar és a mezőgazdaság tönkrement, mert más EU-s cégek termékeit adják el oda, ahol korábban nekünk volt piacunk


POZITIV: NATO tagok lettünk, habár ez nem az EU-hoz tartozik. Megvédeni úgysem fognak


-Nem kell az Aldis,Tescos,Lild-es cuccokra VÁM-ot fizetni, így olcsóbban veheted meg amit nyugaton már senki sem fogyaszt

2021. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

"3 Nem öntik a pénzt ne hazudj!"


Ezt én már jóval előtted leírtam. Én azt sem értem mért él bárki is ebben a hitben, lássuk be ahhoz hogy valaki ne lássa hogy nagyságrendekkel többet vesznek el már nem kicsit kell fogyatékosnak lenni.

2021. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire is lesújtó a hír, véleményem szerint a 2. válasz mögött van az igazság. Kellenek a sokad rangú rabszolgák a már évtizedek óta haldokló eunak. A mi szerepünk ebben az egészben az ügyeletes bűnbak, ill. balek.
2021. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!