Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van már az a belengetett...

Hol van már az a belengetett negyedik hullám és a zárás?

Figyelt kérdés

Nyitás-szkeptikus, duplamutáns rettegő barátaim!


Holnap lesz egy hónapja, hogy kinyitottak az iskolák, lassan az ominózus vendéglátóhely-nyitós bebaszcsizós este óta is eltelt már egy holdforduló.

Akkor megaszondtátok, hogy felelőtlenség volt a kormányrészéről, szakemberekre kellen hallgatni, megágyaztunk a negyedik hullámnak, és pár hét és megint zárni kell.

1 hónap eredménye az iskola nyitással, és a felelőtlen bulizó fiatalokkal karöltve:

- Aktív esetek száma: 270ezer -> 129ezer

- Kórházban lévők száma: 8650 -> 2197

- Lélegeztetőgépen lévők száma: 1052 -> 251

- Tesztek találati értéke: 15% -> 5%

Mit szóltok ehhez, hogy a nagyra tartott korlátozásaitokat keresztbe lenyeli egy kis napfény meg jó idő?



2021. máj. 18. 21:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nyolcasnak szólt a 10-es válaszom. :D
2021. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy Gyúnyán.
2021. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A szex azért kulcsszó, mert arra sokan keresnek rá, így többen megtalálják ezt a kérdést. :)
2021. máj. 18. 21:27
 14/29 anonim ***** válasza:
94%

Jól felvidítottál.


ÉN nagyobb horderejű egyéb kérdést is ezért szoktam a Politika rovatba írni, mert már szinte csak ezt olvassák sokan.

2021. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Emberek!

Senki nem vonja kétségbe, hogy ősszel lesz még valamilyen hullám, mivel a járványnak ősszel kezdődik a szezonja. De most tavasz vége van, már elmúlóban a szezon, és nem is lett semmi következménye a nyitásnak, ahogyan tavaly sem egyik európai országban sem, ahol nyitottak.

Akikre irányult a kérdésem, azok kifejezetten egy tavasz végi, a nyitás hatására kialakuló 4-ik hullámot vízionáltak!


Itteni kommenteket idézek:

"Senki se örülne a 4. hullámnak, de szinte garantált az elsietett nyitás miatt."

"Kinyitották a teraszokat, hogy a fiatalok halomra fertőzzék egymást, majd a családjukat. Kinyitották az általános iskolákat, hogy a kisebbek is ráduplázzanak."

"Két hét múlva jön a 4-ik hullám, de nem az indiai mutáns miatt, hanem az elsietett teraszozás miatt."

"A terasznyitás után ralizó csürhének nincs olyan büntetés, amit elég keménynek tartanék. De majd két hét múlva, mikor emiatt megint mindent lezárnak, visszatérhetünk erre."

"Pár hét múlva meglátszik az ostoba nyitás áldásos hatása, nevezetesen az ugrásszerű fertőzésszámnövekedés."

"Egyértelmű, hogy a maszk nélkül bulikázó fiatalok szétszórták a vírust, rengeteg embert fertőztek meg."

2021. máj. 18. 21:32
 16/29 A kérdező kommentje:

#14

Ennek örülök. :) De nem az én találmányom, másoktól láttam, és én se értettem. Aztán valaki beírta kulcsszónak, hogy #azértszexakulcsszómertsokankeresnekrá, és akkor megértettem. :D

2021. máj. 18. 21:34
 17/29 anonim ***** válasza:
18%
Hahahahaha várjál őszig és akkor legyen nagy szád, amikor majd bent kuksolsz, nem a teraszon.
2021. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%
Persze ez nem univerzális igazság, csak egy lehetőség ami vagy beválik vagy nem. Viszont ennyire ne legyél nagyszájú, előre.
2021. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Neee! Csak a teraszokat neee! Nem akarom, hogy ne ülhessek kint a teraszon, nem fogom bírni!!! :(
2021. máj. 18. 21:37
 20/29 anonim ***** válasza:
58%
Szeptemberben megnyúvad az összes oltott.
2021. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!