Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek elégedettek...

Budapestiek elégedettek vagytok Karácsony Gergely eddigi tevékenységével mint főpolgármester?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 18:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
36%
#10.Tarlós alatt milyen forradalmi változások mentek végbe?
2021. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
61%

"Pl. a biciklisávokkal sikerült elérnie, hogy minden hétköznap reggeltől estig be legyen állva a teljes belváros"


Már nem igazán, de egyébként is többes számot használtál, sorolhatod még. Van egy körúti hülyén felfestett biciklisáv, ha ez jelenti az összes "károdat", akkor ennél nagyobb elsővilágbeli problémánk soha ne legyen.

2021. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
55%

"És ne az legyen már a kifogás, hogy Viktor megköti Geri kezét, mert egy főpolgármesternek van elég hatalma ahhoz, hogy csináljon valami látványosat is a városban."


Fideszbirka, én értem, hogy a te világodban a stadionok meg vizes VB-k számában, meg a teljesen letérkövezett zöldterületekben mérik az ország sikerét, de ennyire hülye még te se lehetsz.


Az elvonásoknak köszönhetően Budapest 2021-es költségvetésében a bevételi oldalon 249, a kiadásin 390 milliárd Ft szerepel.


A 141 milliárdos hiányból a kormány általi elvonások 96mrd!


Javaslom neked próbálj a saját életedben úgy "csinálni valami látványosat", hogy a fizetésed csak a kiadásaid 2/3-ára elegek.


Majd ha lemondja az atlétika VB-t, az látványos lesz, de akkor meg az lesz a baj.

2021. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%

"hogy minden hétköznap reggeltől estig be legyen állva a teljes belváros."


Az autóbzi, 50 évvel ezelőtti logikából építkező budapesti jobber archetípusa lehetnél. A világ összes élhető nagyvárosa tűzzel-vassal irtja, tereli elfelé a belvárosából az autóforgalmat, mert ez teszi élhetetlenné a lakókörnyezetet. Képzeld, még a te nagy seggedet is elbírja a villamos.

2021. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
15%
Eltakarodhatna már nyír.ecire hazájába a cira!!!!!
2021. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
30%

14es

Ez egy zöld bulshit, qrvara nem működik ez az autók hanyagolása dolog.

2021. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
42%
Nem csalódtam benne, tudtam, milyen. Magyarellenes facebook-posztokban merül ki ez a hallatlan munka. Demszky 2.0
2021. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%
Rá szavaztam, csak hogy felkavarjam a vizet. Nem számítottam semmire. Kb. ezt is érzékelem. Nem úgy érzem, mintha változott volna lényegi dolog Budapesten, mióta ő a főpolgármester.
2021. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
34%
Egyértelmű nem a válaszom. Az élhetetlent még élhetetlenebbé és drágábbá tette.
2021. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
23%
Az autókat ki is kéne tiltani a nagyvárosok belvárosából. Nincs hely nekik ott.
2021. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!