Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Kétfarkú kutyapá...

Szerintetek a Kétfarkú kutyapárt elfogja érni jövőre az 5%-t?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legtöbb lista jut be a parlamentbe, azok ezek lesznek:

-Fidesz-KDNP

-DK-Momentum-MSZP-Párbeszéd-Jobbik-LMP

-Mi Hazánk

-Kétfarkú Kutyapárt

A két utóbbi nagyon billegő, szerintem jósolgatás helyett várjuk ki 2022-t.

Mindenesetre sok az Orbánból és Gyurcsányból kiábrándult ember.

2021. máj. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha bohóckodásra vágyom, akkor jegyet váltok a Fővárosi Nagycirkusz látogathatóvá tett egyik előadására, de nem fogok csak azért rájuk szavazni, mert a többi politikai erő nem szimpatikus számomra. Speciel, megvonnám tőlük az állami finanszírozást is, mert nem létező politikai célkitűzések, stratégia az én értékrendemben megélhetési politikát képvisel, amire nagyon nincs szükség Magyarországon. Erre, milliók, rendszeresen?! Ha rajtam múlik, soha!
2021. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére rajtad az ég egy adta világon nem múlik semmi, szóval hajrá kutyapárt, semelyik oldaltól nem vesznek el szavazatot, és szerintem jó hatással vannak a magyarokra a különböző akcióikkal. Érdemes lenne utánanézned.
2021. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2023. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is bejutnak.

Vicces a nevük. De van köztük értelmes is.

2023. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!