Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan, hogy Hunszkita...

Létezik olyan, hogy Hunszkita nép? A magyar nemzet tényleg ennek a népcsaládnak a tagja? Rengeteg ilyen elmélet kering és én csak ámulok, de igazán meggyőző bizonyítékot nem olvastam. Hasonlóan olyan elmélet is van, hogy a magyarok türkök.

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint a hun rokonságra sincs tudományos bizonyíték. Vagy tévedek?Aztán, olyan elméletek is vannak,hogy Jézus magyar volt, de erre sem tudok bizonyítékot. Nincs ezekben a dolgokban zavar?

2021. máj. 21. 20:49
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
17%

18-as Igazad van Habsburg birodalom része voltunk. De nem Habsburgok voltunk !

Ne felejtsd el,a Habsburgok valamikor frankokból lettek .

Bajor rész,pedig magyarok voltak csak el bajorosodtak.

Hiszen István király felesége Bajor Gizella,nem más mint Bulcsú vezér nő testvére volt .tehát magyar vérvonal !

2021. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

18-as nem mindenkinek kell,magyarnak lenni-e !

Aki Magyarországon él !

2021. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
"Hiszen István király felesége Bajor Gizella,nem más mint Bulcsú vezér nő testvére volt .tehát magyar vérvonal !" Erre milyen történelmi bizonyíték van?
2021. máj. 22. 11:08
 24/54 A kérdező kommentje:
"Bajor rész,pedig magyarok voltak csak el bajorosodtak" ezzel kapcsolatban is kérdezem: Erre milyen konkrét bizonyíték van?
2021. máj. 22. 11:09
 25/54 A kérdező kommentje:
"Magyarország területén nem csak magyarok élnek" Ezt én is tudom.
2021. máj. 22. 11:11
 26/54 anonim ***** válasza:
100%
Bajor Gizella Bulcsú vezér nő testvére volt és, hogy a bajorok valójában magyarok voltak igen kemény és meredek állítás. Bizonyítékok nélkül én egyenesen hajmeresztőnek nevezem,vagy az eddigi történelmi ismerteink tévesek, de ha valaki ilyet állít az hiteles forrásokkal támassza alá.
2021. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
81%
A hivatalos történelem kutatás szerint Bajor Gizella királyné II. (Civakodó) Henrik bajor herceg és Burgundi Gizella (Izabella) hercegné lánya, II. Henrik német-római császár húga volt. Sem Gizella, sem a bajorok magyar eredetéről nem szolgált bizonyítékkal a hivatalos történelemkutatás.
2021. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
11%

Az ellenkezőjét hogyan tudjátok,bizonyítani mert hogy,nagy a pofám ide édes kevés !

A hivatalos,nem is ad neked bizonyítékot !

Konkrét,bizonyíték ? Folyamatos tagadásotok !

Mit vártok,vigyelek vissza benneteket a teremtésig ?

Jut eszembe !

Noé ! Egyik fia Jafet,Jafet egyik fia Nimród,Nimród egyik fia Hunor és Magóg,Hunor fia Bendegúz,Bendegúz fia Attila !

Attila hun,király dédapja Noé ! Már is a teremtésnél indul a magyar ?!

Attila, két fia Aladár és Csaba ! Csaba nemzetségből lesz Székiek !

Aladáréból a Besenyők .

2021. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
75%
"Aladáréból a Besenyők " Ezek szerint Mézga Aladár és Besenyő Pista bácsi rokonok? Mert ilyen mesékkel bármit ki lehet találni. Már elnézést, de honnan veszed ezt a sok zagyvaságot?
2021. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
75%
A Biblia szerint Noé sok állatot vitt magával a bárkáján. Most már tudjuk milyen nevűeket.
2021. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!