Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az 5 milliós enyhítés...

Ez az 5 milliós enyhítés konkrétan mit takar?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy megszűnik az éttermek nyitvatartási korlátozása. Ez a nyitvatartási időt jelenti de továbbra is kell védettségi igazolvány? Szórakozóhelyek továbbra se nyitnak ki? Hogy is van ez? Nem találtam róla részletes leírást és bevallom az eddigieket sem követtem rendesen. Rendes felvilágosítás kéne. :D

2021. máj. 22. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Én se követem.Itt olvastam hogy maszkot kinn ha meg van az 5 millió akkor nem kell már viselni,lehet csoportosan kültéren sportolni,nincs kijárási körlátozás kb ennyi.De az nem tudom meg van e hogy az 5 millió az első dózist kapja valószínű tehát annyira védettek hogy nagyon🤭
2021. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Bulikba továbbra sem mehetsz oltás nélkül, ha ez érdekelne. Maximum házibuliba. De más szabadtéri rendezvényre mehetsz, csak táncos zenésre nem.


Ez már a fiatalok szívatása amúgy....

2021. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Védettségi nélkül 5m+ nál is csak a teraszok lesznek nyitva? Az éttermbek belső tere csak a védetteknek nyár végéig valszeg? Bulik tényleg lesznek a védetteknek?
2021. máj. 22. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Konkrétan semmit se takar. Ma mondtak valamit, holnap is fognak, a kettő nincs köszönőviszonyban. Hallgasd a napi híreket és viselkedj aszerint aznap. Másnap új nap. új hír.

Egyébként meg élj úgy, ahogy normálisan tennéd, veszély esetén. Persze figyelj, hogy beléd ne lehessen kötni.

2021. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok, hogy valószínűleg nyár végéig nem lehet étterem belső terébe védettségi nélkül menni és buliba? Ez amit "most" mondanak ez nem azt tartalmazza, hogy védettségi nélkül lehetne menni, csak azt, hogy feloldanak valamit(valamiket)?
2021. máj. 22. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen.Én mondjuk nem is vágyom se étterembe se buliba.Nyilván ha te fiatalabb vagy akkor sz@r így de majd csak befejeződik ez az igazolványosdi
2021. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem fog a kártya nyár végéig maradni. Nagyon döcögősen lett meg az 5 milla, és ezt a kormány is tudja. Június-Július, szerintem addig lesz a kártyás bohóckodás.
2021. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!