Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali Fidesz szavazókba...

A jobboldali Fidesz szavazókban nincs ezzel a vakcina dologgal most egy tudathasadás?

Figyelt kérdés
Én a személyes ismeretségi körömben azt tapasztaltam hogy általában a jobboldali emberek hajlamosabbak az oltás ellenességre, függetlenül a mostani Covid vakcináktól, már előtte jó pár évvel is ismertem sok olyan embert aki egy kanyaró oltást sem volt hajlandó beadni a gyerekének, mert hogy a háttérhatalom azzal mérgezi a magyarokat és hogy autizmust okoz, stb. Mondom, ezek jóval a covid, de még a fidesz kormány előtt elindultak, és 90% jobboldali, magyarkodó, vallásos körökben. Aztán jött most ez a COVID és aki csak egy kicsit is követi a politikát, láthatta milyen kampányai voltak az oltásokkal kapcsolatban. Elértük az 5 millió beoltottat, élen Magyarország a járvány elleni harcban, az ellenzék oltásellenes, a vakcina életet ment, stb, stb. Az olyan típusú Fidesz szavazók, amit az elején leírtam(szerinte a zsidók irányítanak mindent a háttérből, Orbán Magyarország szakrális királya, az oltassal mérgezik a népet, chemtrail, stb, stb) most ezt az egészet hova tudják tenni? Szent Orbán királyunk is a háttérhatalom embere lenne? Őt is bedarálta a globalista elit és azért nyomatja a vakcinákat? Őszintén kíváncsi vagyok hogy az ilyen emberek mit gondolnak most. Ilyenkor mélyen lapítanak, vagy szerintük Orbán továbbra is a magyarok érdekeit képviseli, csak a csúnya Brüsszel rálépett a tökeire, vagy hirtelen oltás pártiak lettek ők is? Gondoltam csatolok szavazást is, de inkább hosszabban kifejtett válaszokra vagyok kíváncsiak, esetleg olyanoktól akinek van a családjában vagy ismeretségi körében a fent leírt "értékrendet" képviselő ember.

2021. máj. 23. 15:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
*twitterről tájékozódnak
2021. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!