Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali Fidesz szavazókba...

A jobboldali Fidesz szavazókban nincs ezzel a vakcina dologgal most egy tudathasadás?

Figyelt kérdés
Én a személyes ismeretségi körömben azt tapasztaltam hogy általában a jobboldali emberek hajlamosabbak az oltás ellenességre, függetlenül a mostani Covid vakcináktól, már előtte jó pár évvel is ismertem sok olyan embert aki egy kanyaró oltást sem volt hajlandó beadni a gyerekének, mert hogy a háttérhatalom azzal mérgezi a magyarokat és hogy autizmust okoz, stb. Mondom, ezek jóval a covid, de még a fidesz kormány előtt elindultak, és 90% jobboldali, magyarkodó, vallásos körökben. Aztán jött most ez a COVID és aki csak egy kicsit is követi a politikát, láthatta milyen kampányai voltak az oltásokkal kapcsolatban. Elértük az 5 millió beoltottat, élen Magyarország a járvány elleni harcban, az ellenzék oltásellenes, a vakcina életet ment, stb, stb. Az olyan típusú Fidesz szavazók, amit az elején leírtam(szerinte a zsidók irányítanak mindent a háttérből, Orbán Magyarország szakrális királya, az oltassal mérgezik a népet, chemtrail, stb, stb) most ezt az egészet hova tudják tenni? Szent Orbán királyunk is a háttérhatalom embere lenne? Őt is bedarálta a globalista elit és azért nyomatja a vakcinákat? Őszintén kíváncsi vagyok hogy az ilyen emberek mit gondolnak most. Ilyenkor mélyen lapítanak, vagy szerintük Orbán továbbra is a magyarok érdekeit képviseli, csak a csúnya Brüsszel rálépett a tökeire, vagy hirtelen oltás pártiak lettek ők is? Gondoltam csatolok szavazást is, de inkább hosszabban kifejtett válaszokra vagyok kíváncsiak, esetleg olyanoktól akinek van a családjában vagy ismeretségi körében a fent leírt "értékrendet" képviselő ember.

2021. máj. 23. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A fideszesekben semmi tudathasadás nincs. Amit a vezir meg a párt mond, az úgy igaz, ahogy mondják. Ők ezt így gondolják és ennél komolyabb összefüggésben nem gondolkodnak.
2021. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 de hát ellene megy az eddig általuk vélt dolgoknak. Egy begyöpösödött Fideszes képes lenne ilyen pálfordulásra?
2021. máj. 23. 15:35
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

De komoly, már családokon belül is.


https://www.youtube.com/watch?v=cnfnh2O4ZHw

2021. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

A Fideszes mindig mindenben a pártnak ad igazat. Ha olvastad az 1984-et, tudod miről beszélek.


"Óceánia Keletázsia ellen visel háborút, Óceánia mindig is KeletÁzsia ellen viselt háborút.."


Ha tehát a Fidesz mostantól mást mond, akkor azt kezdik el hinni.

2021. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Tuti nincs.
2021. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Fidesz szavazó nem gondolkodik; Fidesz szavazó ül, és tapsol!
2021. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Inkább egyes mihazánkos arcnál figyelhető ez meg, ott viszont van benne egy ilyen üldözési mánia is, miszerint a "magyar nemzetet és a fehér embert most fel akarják számolni a vakcinákkal" meg "új világrend" meg kisf*sz*m. A Fidesz részéről az oltások kapcsán ott merül fel a jobboldali turpisság, hogy pl. a Pfizer kapcsán rengetegszer hangsúlyozzák, hogy ez igen is egy magyar vakcina Karikónak köszönhetően, plusz nagyon hangsúlyozott az az átoltottsági verseny az országok között, aminek mi tényleg a tetején vagyunk és ezt egyfajta nemzeti büszkeség visszacsatolásával kívánják kommunikálni.
2021. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de elég nagy ordas baromságokat írtál le ide. Én aztán ismerek minden politikai oldalról embereket, jobboldalról is meglehetősen sokat, de életemben nem találkoztam olyannal, mint amivel te itt lefestettél. Kezdjük ott, hogy Mo-n nem választás kérdése, hogy a kötelező oltásokat beadják e, beadják mindnkinek, és bármi ilyen megtagadása büntetést von maga után. Meglehetősen elenyésző lehet azok száma, akik ezek után ezt kijátsszák, de annak semmi köze politikai pártokhoz. Magyarországon soha egyik politikai párt sem volt soha az

oltások ellen. Ilyen egyszerűen nincs. Elég hülye emberek lehetnek a te barátaid.

A fidesznek van cca 2,5 millió szavazója, ezek soha nem képviseltek semmilyen otlásellenességet.

Egyszerűen nem is értem, honann veszel ilyenket.

Nem, valószínűleg ez senkiben semmilyen tudathasadást nem okoz, inkább Te estél a fejedre.

2021. máj. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*amilyet
2021. máj. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8#


Ne vedd komolyan, az ilyen emberek mint a kérdező valszeg csak a twitterrőp tájékpzódnak

2021. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!