Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely most már...

Karácsony Gergely most már diszlexiára fogja, hogy nem tud angolul, hova süllyed tovább már ez az ember?

Figyelt kérdés

Már ez kb. a harmadik nevetséges kifogása és egyre jobban bohócot csinál magából ezekkel a hamis és nevetséges mentegetőzésekkel..


Mi lesz a következő? Hogy pár Fideszes elvette az angol tankönyvét az iskolában és ezért nem tud angolul?


2021. máj. 23. 16:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Szenvedsz, kérdező? Még egy évig rinyálhatsz (szabadon)!
2021. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%

Jogsi is azert nem lett meg, mert sosem tudta megjegyezni melyik az igazi jobb es baloldal :))) Nem csak angolul nem tud, nem is ertene a baloldali kozlekedest az angoloknal :DDD


Most is jobbrol varja a pofonokat, de mindig balrol jon ...

2021. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Phd doktor Karacsony? Kozlekedestudomanyok es az idegen nyelvek doktora? :)))
2021. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

A diszlexia szerintem kamu.

Ha tényleg az lett volna, akkor nem tudott volna elvégezni egy humán egyetemi szakot.


Az egész ember olyan lesz_rom stílusú.

Ha neked megvan a diplomád, te vessződnél még a nyelvtudásod papírozásával?

2021. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%

Már ideje volt belátnia,hogy fogyatékos.

Vannak akik látták rajta évekkel ezelőtt,és voltak akik tapsoltak neki,meg rá szavaztak.

Ilyenekből van elég a balosok között,lehet válogatni.

Hajrá.

2021. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%

A sok hülye fidernyák Karácsonyt ekézi, pedig Jakab lesz a mumusa a köbcös pasának.

Nem tudják, hogy árnyékra vetődtek! :))))))))))

2021. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Aztán te azzal mire mégy, ha tud is angolul? Kit érdekel? Én jelenleg az érdektelenek táborába tartozok, aki valószínűleg el se megy választani, de most komolyan, ez legyen már a legnagyobb baj egy politikussal. Úgyis mindenhol kaphatnak egy tolmácsot aztán csá. Egy rakás olyan ember van Magyarországon, aki fel tud mutatni egy nyelvvizsga papírt, de ki is törölheti vele a seggét, mert kb. annyit tud angolul, hogy yes, no, coca cola. Vagy mondani, olvasni, írni bármit tud, csak ha beszélnek hozzá, azt nem érti meg. Én úgy jöttem ki anno a középiskolából, hogy hozzám vágtak egy felsőfokú angol nyelvvizsgát. Évekig angolul tanultam a matekot, a közgázt, a földrajzot, angolszász országok civilizációs ismereteit stb. És képzeld, az a durva, hogy mint kiderült mikor először angolokkal és amerikaiakkal kezdtem barátkozni, hogy azért nem kell azt hinni, hogy milyen jól beszélek. Azóta sokkal többet tudok, az amerikaiak mindig azt hiszik, hogy anyanyelvi vagyok, vagy minimum kint éltem sokáig, de lehet már egy nyelvvizsgán nem engednének át. Egyszer megírtam anyámnak a háziját egy nyelvtanfolyamra, tele volt - állítólag - hibákkal. Mert az úgy nem jó. Igaz, minden anyanyelvi úgy mondja, nem úgy, ahogy tanítják...
2021. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Mért kéne tudni neki angolul? Ne legyél már nyomi.
2021. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%

"A sok hülye fidernyák Karácsonyt ekézi, pedig Jakab lesz a mumusa a köbcös pasának.


Nem tudják, hogy árnyékra vetődtek! :))))))))))"


Én azért megnézném, hogy a színfalak mögött milyen lázas munka folyik, hogy találjanak valamit, amivel majd Jakabnak lehet támadni, ha az kell. Tuti nagyon sokan dolgoznak rajta, hogy találjanak valamit, BÁRMIT vagy ha más nem találjanak ki valamit, hogy lehessen róla is nyomatni a youtube meg facebook reklámokat. A Rákay Philip Karácsonyos videóját mikor megláttam, ahogy a csávó kinéz egyből arra gondoltam, hogy szerintem ezt a csóri Philipet bezárták kaja nélkül valami pincébe, aztán addig nem engedték ki, míg össze nem hozott valami jó kis lejárató videót. :D

2021. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%

Pár napja még "speciálba" nyomta az angolját,ma meg már diszlexiás.

Jóvan....

2021. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!