Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek jöttök ti is...

Fideszesek jöttök ti is szavazni Dobrev Klárára az előválasztáson, hogy bebiztosítsuk a Fidesz győzelmet?

Figyelt kérdés
Ismerősi körben sokan megyünk Fideszesként szavazni az előválasztáson Dobrev Klárára, őt teljes mértékben Gyurcsánnyal összelehet mosni, ami sok ellenzéki szavazót is taszít és a billegő szavazok is inkább otthon maradnak, ezzel garantálva a Fidesz győzelmet.
2021. máj. 24. 16:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%

"Értem én, hogy ez egy trollkodás"


Nincs ebbe semmi trollkodás, mindenki a sajátját akarja, Orbán mindig meg fogja nyerni a párharcot Gyurcsánnyal (khm Dobrevvel) szemben, mert Fletó az egyik legelutasítottabb politikus, aki élt akkoriban tudja milyen káosz volt itt, nem véletlenül volt akkora lázadás 2006-ban. És mégha Dobrev nyer is a nép utána a következő káosz után vissza fogja Orbánt sírni.

Viktor egy valamivel lehet leváltani egy olyan személlyel akinek tiszta a keze, nem elutasított és nem vett részt az elmúlt 30 évben, mert egy ilyen jelölt tudná megnyerni a bizonytalan szavazókat.

2021. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Becsúszott a foscsika, fidderek? ;)
2021. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#12


3 választás óta töretlenül nyerünk, mitől is kéne félni? :)


Szeretem amikor a bolha pattog :))

2021. máj. 24. 17:42
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Akkor mért van bent a barnamaci kisfidder? :D
2021. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nekem csak a pezsgő van a hűtőben.
2021. máj. 24. 17:51
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Én menni fogok, barátnőm és rokonjai, a szüleim is fidderek, már beoltottam őket is, hogy Gyurcsánynére kell voksolni. Nem fosok amúgy, még Jakab ellen is nyernénk (ha meg mégse, akkor meg ki nem szarja le, az élet megy tovább), de Gyurcsánynével sokkal parádésabb lesz a show. :)
2021. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez akkor lesz majd vicces ha nyer az ellenzék és a krumplisok tudni fogják, hogy miattuk van megint Gyurcsány az ellenzék élén ők szavazták oda vissza, hahahahaha! Szétröhögöm majd magam valószínűleg. :DDD
2021. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

#17

Nocsak, nocsak! Hát mégiscsak Dobrev = Gyurcsány? :)

2021. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18


Ezt csinálják mindig :) Tagadják egyik oldalról, másik oldalról meg hencegnek vele, hogy Gyurcsány irányít. Ilyen egyszerűek ezek :)


Akkor is röhögjél majd amikor jönnek a megszorítások miattuk.

2021. máj. 24. 19:10
 20/25 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

"mitől is kéne félni? :)"


Válaszolsz is a kérdésemre, hogy miért kell akkor itt toboroznod a trollok seregét?

2021. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!