Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Péterffy Attila pécsi polgárme...

Péterffy Attila pécsi polgármester másokat is letiltogat a facebook oldaláról?

Figyelt kérdés
Tehet ilyet egyáltalán egy politikus? Egyszer kommenteltem számára egy építő jellegű kritikát, azután pár hónapig nem tudtam kommentelni, vagy reagálni a posztjaira. Most meg akartam nézni az oldalán hátha van valami hír az oldalán, ami érint, erre már meg se találtam. Úgyis rákerestem, hogy kijelentkeztem a fiókomból, akkor kihozta a lapját, de amint bejelentkeztem kidobta a hibát. Ez nem a személyes profilja, hanem ahova kiírkálja a politikai dolgaitól kezdve, minden féle Péccsel kapcsolatos hírt. Eléggé sértődékeny gyáva ember, de nem gondolnám, hogy ilyet megtehet.

2021. máj. 27. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ez lehet, hogy törvénysértő is, hogy egy közszereplő letilt az oldaláról. Írj az alapvető jogok biztosának, és kérdezd meg tőle.
2021. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Baloldali diktatúra.
2021. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
2: Amerikában is volt olyan, hogy Trump letiltott embereket a twitter oldalán, de a bíróság feloldatta vele, mert közszereplőként nem tilthatott le állampolgárokat
2021. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! Nem vagyok fideszes, viszont nem értettem egyet némely intézkedésével. Kulturáltan írtam kommentet. Magyarország kormánya oldalára mostanában sokkal több kevésbé kedves hangvételű kommentet írtam mégse lettem letiltva. Ahogy pedig fentebb írtam egyszer kommenteltem utána még láttam az oldalát és egyszer csak bum tiltás. Az teljesen oké, hogy nem kommentelhetek, de az hogy a városomban folyó dolgokat az ő csatornáján nem tudom megnézni, az egyáltalán nem normális dolog.

Viszont ahogy te írtál most nekem úgy gondolom eléggé paraszt módon tetted elgondolkodhatnál, köszi.


1-es köszönöm a válaszodat!

2021. máj. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!