Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonynál még Puzsér is...

Karácsonynál még Puzsér is alkalmasabb lett volna Budapest vezetésére?

Figyelt kérdés
Egyetértesz ezzel az állítással?
2021. máj. 27. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Értelmi szintben igen, idegileg nem.
2021. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem, csak az egyre kétségbeesettebb vidéki fideszbirkák kínlódnak az ilyen kérdésekkel :)
2021. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Gyakran nézem Puzsért az ATV "Öt" című műsorában. Intellektuálisan magasan veri a Gerit.
2021. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy az 1es írja. Szellemileg igen, de idegileg az első héten kipucan...
2021. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2


A kérdésre válaszolj!

Tudjuk szeretitek ti ellenzékiek kerülni a válaszokat..

2021. máj. 27. 22:02
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Gerinél nem nehéz alkalmasabbnak lenni. 😂
2021. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem értem ezt a karácsonyozást, mi változott? Ugyanaz a mocsok meg az adósságok, sose volt jobb, csak Tarlósnak nem kellett azon küzdenie hogy a kormány igyekszik kibaszni a fővárossal.
2021. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
#2: A "vidéki fideszbirkákat" szerinted mennyire érdekli, hogy Karigeri, vagy Puzsér az alkalmasabb? Tarlóst 2x is megválasztották a BUDAPESTI FIDESZESEK, egy amúgy liberálisnak elkönyvelt városban...
2021. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

"A "vidéki fideszbirkákat" szerinted mennyire érdekli, hogy Karigeri, vagy Puzsér az alkalmasabb?"


A napi 20 egy kaptafára készülő, elképesztően átlátszó kérdésből ítélve szerintem eléggé :DDD A Budapest-gyűlölet amúgy is majdnem minden vidéki élethosszon át tartó kattanása.

2021. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, egyesek miből vonják le azt a megingathatatlan következtetést, hogy KG nem alkalmas annak a posztnak a betöltésére, amiben van. Szerintem ő még nem jutott el a ranglétrán oda, aminek a betöltésére alkalmatlan. Mert ugye a pesszimista filozófia (amit mások Murphy törvényekként ismernek) azt mondja, hogy mindenki addig emelkedik a ranglétrán, amíg olyan helyre nem jut, aminek a betöltésére teljesen alkalmatlan. Van olyan ember, aki már eljutott oda.
2021. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!