Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a véleményetek ha az...

Mi lenne a véleményetek ha az ellenzék győzne, és még rosszabb lenne az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sokat filóztam azon, hogyha tegyük fel az ellenzék nyeri meg a következő választásokat, és kiderülne, hogy végig hazudtak, és még nagyobb kakiban lennénk, akkor az ellenzéki szavazók mit mondanának/gondolnának? Szimplán érdekel ez a kérdés, és akinek van valami gondolata erről megválaszolhatná.

2021. máj. 29. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Nos, azoknak biztos rosszabb lesz, akik eddig csak közpénzből nyomták a párt propagandáját. Úgy sajnálom szegényeket, hogy ezentúl majd dolgozniuk kell a megélhetésért. 😢
2021. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Kezdődnek a fideszes trollkérdések
2021. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, látod mi lenne. Pontosan az ami volt 2002 után, meg amit most csinálnak Karácsony budapesti szavazó is, megmagyaráznák saját maguknak hogy nem is a kedvenceik hibája, hanem a zóóóórbán meg a fidesz miatt nem megy jobban és különben is akkor is jobb mert a fidesz még rosszabb lenne és ellopta meg diktatúúúra!
2021. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Moldova szintjére süllyedne az ország. Egy nagy szeméttelep lenne az roszág az EU meg az IMF lélegeztetögépen
2021. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
56%

Azért szavazunk az Összefogásra, mert 2010 előtt jobb volt (szerintünk), most pedig egyértelműen a Fidesz miatt rossz (szerintünk).


Tehát nem valószínű, hogy az Összefogás győzelme esetén rosszabb lenne, de ha mégis, akkor nyilván másra szavaznánk legközelebb.


Érted, biztos rossz vs talán rossz. Te melyiket választanád?

2021. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

"Érted, biztos rossz vs talán rossz. Te melyiket választanád?"

A probléma ott van, hogy csupán nem vagytok képesek felfogni, hogy gyurcsányék A biztos rossz.

2021. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
31%

Ezt döntse el mindenki maga. Nem kell győzködnöd, képes vagyok egyedül is tájékozódni és döntést hozni :)


Felőlem szavazz a Fideszre, én meg szavazok az Összefogásra. Így megy ez.

2021. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
#17 Igen, így megy. 2002-ben meg 2006-ban is így ment és sikerült is jól tönkretennetek vele az én országomat is. Ahogy most teszitek az én fővárosommal is.
2021. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
30%
Látod, ezt is máshogy látjuk. Én úgy látom, hogy akkor jobb volt Magyarországon élni, mint most. Nem kell vele egyetértened, de nekem se veled :)
2021. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!